ویتالیک بوترین، خالق اتریوم: بیت کوین کش، بیت کوین نیست!

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم بیت کوین کش، بیت کوین نیست!

راهنمای مطالعه

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، یکی از بنیانگذاران اصلی شبکه اتریوم (Ethereum) در آخرین توییت خود بیان کرد که بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) شباهتی با هم ندارند و بسیار متفاوت هستند.

گذشته ی ویتالیک با بیت کوین کش

چند ماه بعد از شروع سال 2017، وقتی که بیت کوین با فورک (fork) انجام شده به دو کوین بیت کوین و بیت کوین کش تقسیم شد، بوترین موضع مثبتی در این باره گرفت و از بیت کوین کش حمایت کرد.

بوترین در توییتی که در 13 نوامبر سال 2017 منتشر کرد بیان کرد:

من بیت کوین کش را رقیب اصلی بیت کوین می دانم، به نظر من ضعف های بیت کوین و آن قسمت هایی که نتوانست عملکرد لازم را داشته باشد در بیت کوین کش پوشش داده خواهد شد.”

البته وی در ادامه توییتی منتشر کرد و اشاره کرد که در حال حاضر تبدیل بیت کوین به بیت کوین کش منطقی نیست زیرا جامعه ی بیت کوین کش بسیار کوچک است و توان رقابت با بیت کوین را نخواهد داشت.

یک سال بعد در آگوست 2018، بوترین دوباره در مورد بیت کوین کش اظهار نظر کرد. یک کاربر توییتر به نام منی روسنفلد (Meni Rosenfeld) در توییتر پستی منتشر کرد و بیان کرد که یک سال از پیدایش بیت کوین کش می گذرد و بدیهی است که در رقابت با بیت کوین شکست خورده است، این رمز ارز شایسته ی نام بیت کوین نیست.

بوترین نسبت به این توییت واکنش نشان داد.

” کاملا با نظر شما مخالف هستم. مقایسه ی بیت کوین و بیت کوین کش با هم منطقی نیست. همچنین نام بیت کوین کش بسیار برازنده ی این رمز ارز می باشد.”

آنطور که از توییت های بوترین و اظهار نظرات وی برداشت می شود، مشخص است که وی مخالف بیت کوین کش نیست و تفاوت های این دو رمز ارز را به خوبی درک کرده است. وی در آخرین مصاحبه خود در این رابطه افزود:

“شاید برای شما جالب باشد که من طرفدار کدام هستم. در واقع من طرف سمتی را خواهم گرفت که چالش های امروزی را بهتر رفع کند و کارایی بیشتری داشته باشد و همچنین به اهداف اصلی خود متعهد باشد.”


منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت