ویلی وو: منتظر روند صعودی شدید بیت کوین در ماه آینده باشید!

بازار گاوی و خرسی چیست؟ بررسی ۱۰ اشتباه رایج در این بازار

راهنمای مطالعه

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیل گر به نام بازار رمز ارز در آخرین توییت منتشر شده ی خود بیان کرد که در حال حاضر در حال کار بر روی مدل جدید پیش بینی قیمت خود برای بیت کوین (BTC) می باشد. وی بیان کرد که تا به اینجا به نظر می رسد که تا ماه آینده شاهد یک روند صعودی بسیار چشمگیری خواهیم بود. قیمت بیت کوین در هفته ی اخیر در شرایط نوسانی خاصی قرار داشت و تحلیل گران در رابطه با روند آتی بیت کوین نظرات ضد و نقیضی را ارائه کردند.

کرونا و تعویق روند صعودی

وو با انتشار توییتی بیان کرد:

“در حال کار بر روی یک مدل جدید هستم و نتایج این مدل نشان می دهد که به زودی بیت کوین روند صعودی را آغاز خواهد کرد. در واقع این روند باید مدت ها پیش آغاز می شد اما شیوع ویروس کرونا باعث به تاخیر افتادن این روند شد. من پیش بینی می کنم که در ماه آینده شاهد آغاز رفتار افزایشی از سمت بازار رمز ارز و به ویژه بیت کوین باشیم.”

ویلی وو با انتشار نموداری بیان کرد که با توجه به تحلیل انجام شده بر روی نمودار و بازه های زمانی موجود، بدیهی است که شیوع ویروس کرونا به عنوان یک ترمز برای روند صعودی بیت کوین عمل کرده است. وی در ادامه افزود که هرچقدر این روند صعودی پیش رو دیرتر آغاز شود، شاهد اوج گیری بیشتری از حیث قیمتی خواهیم بود.

برخی از صاحب نظران بازار رمز ارز نسبت به مدل جدید وو واکنش نشان دادند. آدام بورنستین (Adam Bornstein)، در پاسخ به مدل ارائه شده توسط وو بیان کرد که بارها شاهد آن بودیم که تحلیل های تکنیکال برای بیت کوین در روند میان مدت تا بلند مدت جوابگو نبوده و نخواهد بود. زیرا عوامل بسیاری که از کنترل خارج است بر روی بیت کوین تاثیر خواهد گذاشت و باعث تغییر روند بازار خواهد شد. وو هرچند با پافشاری بر مدل خود در جواب بورنستین اشاره کرد که این نمودار یک دید وسیع 8 ساله را ارائه می دهد و از هر نظر قابل دفاع است. بنابراین روند صعودی پیش رو بسیار محتمل خواهد بود.

منبع: News.bitcoin

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت