پتانسیل بالای حوزه دیفای در سال 2021 از نظر تحلیل گران!

راهنمای مطالعه

سال 2020، سال بسیار پر افت و خیزی برای بازار رمز ارز بود. در ماه مارس، بیت کوین (BTC) با ارزش زیر 4 هزار دلار معامله می‌شد و بسیاری فکر می‌کردند که بازار خرسی دیگری به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا در آستانه ظهور است. تنها بعد از گذشت 9 ماه ورق برگشت و اکنون بسیاری فکر می‌کنند که بازار رمز ارز به زودی بازارهای مالی جهانی را تحت اختیار خود خواهد گرفت. سرمایه گذاران جهان به سال 2021 به معنای واقعی خوشبین هستند و دلیل این خوشبینی را ورود سرمایه مالی و انسانی به بازار دیفای، بیت کوین، اتریوم (ETH) و باقی حوزه رمز ارز می‌دانند.

بیشتر افراد می‌گویند که سال 2021 سالی خواهد بود که بازار دیفای به اوج واقعی خود می‌رسد. علی‌رغم مبالغ سنگینی که در این حوزه قفل شده، اما هنوز نسبت به ارزش کل بازار رمز ارز، بسیار ناچیز است. این موضوع نشان می‌دهد که با توجه به مقیاس این سیستم، فضای قابل توجهی برای رشد وجود دارد. اندرو کیز (Andrews Keys) یکی از مدیران سابق ConsenSys در گزارشی برای Coinbase نوشت که وی فکر می‌کند ارزش کل قفل شده در حوزه دیفای به 150 میلیارد دلار می‌رسد.

وی در این رابطه افزود: “با قرار دادن توکن‌های بومی دیگر شبکه‌ها در اکو سیستم بازار مالی غیر متمرکز، شاهد ورود نقدینگی بیشتری خواهیم بود. به طور مثال انتقال دارایی از شبکه‌ی بیت کوین به حوزه دیفای به وسیله‌ی روش‌های توکن سازی موجود، پتانسیل بیش از 500 میلیارد دلاری را برای این حوزه به همراه خواهد داشت.”

این مورد توسط سایر فعالان بازار مانند اندرو کانگ (Andrew Kang) شریک تجاری در مدیریت شرکت Mechanism Capital نیز مورد انعکاس قرار گرفت.

وی به شبکه Global Coin Research و دنبال کنندگانش در توییتر گفت که تا پایان سال 2021 بیش از 100 میلیارد دلار در این فضای نوپا سرمایه گذاری خواهد شد. طبق گزارش Global Coin Research تعدادی دیگر از تحلیل گران به نام این حوزه از جمله سیمون کیم (Simon Kim) از شرکت Spartan Capital نیز هدف مشابهی را برای سال  2021 برای حوزه دیفای ذکر کردند.

منبع: Cryptoslate

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت