پذیرش ارز دیجیتال در هتل‌های کیش آغاز خواهد شد!

راهنمای مطالعه

دبیر کل جامعه هتل‌داران کیش اعلام کرد: گردشگران خارجی زین پس در کیش امکان رزرو هتل با استفاده از رمزارزها را خواهند داشت. وی در ادامه افزود: با توجه به مشکلات تحریم و عدم امکان بهره بردن از روش‌های معمول پرداخت بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت، با کمک و همراهی متخصصان بومی در جزیره کیش امکان پرداخت و رزرو هتل با استفاده از ارزهای دیجیتال برای گردشگران فراهم می‌شود. مهرداد تاوتلی در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما با تاکید بر اهمیت گردشگری وزرشی و اهمیت آن در ارتقای صنعت گردشگری از افتتاح سایتی که در حال حاضر به‌صورت تک‌زبانه و تنها به زبان فارسی خدمات ارائه می‌دهد خبر داد. 

همچنین وی اعلام کرد که طی دو ماه آینده زبان‌های عربی و انگلیسی نیز به آن افزوده خواهد شد. عضو هیئت‌مدیره جامعه هتلداران کیش در مورد آن دسته هم‌وطنانی که علاقه‌مند به دیدن از نزدیک مسابقات جام‌جهانی هستند، گفت: عطف به هزینه‌های هنگفت سفر و اقامت به قطر، در صورت ممکن بودن پروازها و خطوط کشتیرانی بین کیش و دوحه، هم‌وطنان این امکان را خواهند داشت تا با هزینه‌های مناسب و اقتصادی، ضمن اقامت در کیش، مسابقات را از نزدیک تماشا کنند.

تاوتلی در ادامه از برنامه‌ریزی برای مسابقات متنوع فوتبال و فوتبال دستی، پخش مسابقات جام‌جهانی از تلویزیون‌های شهری، ایجاد فضایی متفاوت در کیش با اجرای برنامه‌های متنوع و متناسب با حال و هوای جام‌جهانی و اهدا پیراهن‌های تیم ملی و توپ به گردشگران خبر داد. عضو هیئت‌مدیره جامعه هتلداران کیش خاطرنشان کرد: بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر در قطر برگزار خواهد شد و هیچ‌کدام از مسابقات جام‌جهانی در این جزیره برگزار نخواهد شد و جزیره کیش نظر به نزدیکی به کشور قطر و شباهت‌های آب و هوایی درصدد پشتیبانی از جام‌جهانی  بوده و در حال بررسی و تدارک گسترش زیرساخت‌ها برای گردشگران و علاقه‌مندان تماشای مسابقات است.

منبع: Iribnews

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

هیچ محتوایی موجود نیست

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

هیچ محتوایی موجود نیست

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت