پذیرش ارز دیجیتال در هتل‌های کیش آغاز خواهد شد!

راهنمای مطالعه

دبیر کل جامعه هتل‌داران کیش اعلام کرد: گردشگران خارجی زین پس در کیش امکان رزرو هتل با استفاده از رمزارزها را خواهند داشت. وی در ادامه افزود: با توجه به مشکلات تحریم و عدم امکان بهره بردن از روش‌های معمول پرداخت بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت، با کمک و همراهی متخصصان بومی در جزیره کیش امکان پرداخت و رزرو هتل با استفاده از ارزهای دیجیتال برای گردشگران فراهم می‌شود. مهرداد تاوتلی در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما با تاکید بر اهمیت گردشگری وزرشی و اهمیت آن در ارتقای صنعت گردشگری از افتتاح سایتی که در حال حاضر به‌صورت تک‌زبانه و تنها به زبان فارسی خدمات ارائه می‌دهد خبر داد. 

همچنین وی اعلام کرد که طی دو ماه آینده زبان‌های عربی و انگلیسی نیز به آن افزوده خواهد شد. عضو هیئت‌مدیره جامعه هتلداران کیش در مورد آن دسته هم‌وطنانی که علاقه‌مند به دیدن از نزدیک مسابقات جام‌جهانی هستند، گفت: عطف به هزینه‌های هنگفت سفر و اقامت به قطر، در صورت ممکن بودن پروازها و خطوط کشتیرانی بین کیش و دوحه، هم‌وطنان این امکان را خواهند داشت تا با هزینه‌های مناسب و اقتصادی، ضمن اقامت در کیش، مسابقات را از نزدیک تماشا کنند.

تاوتلی در ادامه از برنامه‌ریزی برای مسابقات متنوع فوتبال و فوتبال دستی، پخش مسابقات جام‌جهانی از تلویزیون‌های شهری، ایجاد فضایی متفاوت در کیش با اجرای برنامه‌های متنوع و متناسب با حال و هوای جام‌جهانی و اهدا پیراهن‌های تیم ملی و توپ به گردشگران خبر داد. عضو هیئت‌مدیره جامعه هتلداران کیش خاطرنشان کرد: بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر در قطر برگزار خواهد شد و هیچ‌کدام از مسابقات جام‌جهانی در این جزیره برگزار نخواهد شد و جزیره کیش نظر به نزدیکی به کشور قطر و شباهت‌های آب و هوایی درصدد پشتیبانی از جام‌جهانی  بوده و در حال بررسی و تدارک گسترش زیرساخت‌ها برای گردشگران و علاقه‌مندان تماشای مسابقات است.

منبع: Iribnews

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت