پلن‌بی: بیت‌ کوین در بدترین حالت نیز به 135 هزار دلار در سال 2021 خواهد رسید!

راهنمای مطالعه

پلن‌بی (PlanB)، تحلیل‌گر مطرح بازار رمز ارز و خالق مدل معروف S2F بیان کرد که بیت‌کوین (BTC) می‌تواند تا پایان سال 2021 در قیمت وسوسه کننده 450 هزار دلار معامله شود، در حالی که 135 هزار دلار بدترین حالت ممکن است. پلن‌بی که به عنوان خالق مدل‌های پیش‌بینی قیمت انباشت به جریان بیت‌کوین به شهرت رسیده است، در هفته‌ها و ماه‌های اخیر از حال و هوای کلی بازار تاثیر نپذیرفته است و همچنان بر روند صعودی بازار تاکید دارد. وی در آخرین پست خود در رابطه با ماه‌های آتی، پیش‌بینی‌های قیمتی را برای بیت کوین ارائه داد.

طبق پیش‌بینی پلن‌بی، حتی بدترین سناریو برای بیت‌کوین نیز مبادله آن را در قیمت 47 هزار دلاری در ماه آگوست نشان خواهد داد. همچنین حداقل هدف قیمتی 43 هزار دلاری را برای ماه سپتامبر تعیین می‌کند، این قیمت در ماه اکتبر به 63 هزار دلار می‌رسد. سپس بازار رونق می‌گیرد و در ماه نوامبر قیمت 98 هزار دلاری دیده می‌شود. قیمت در پایان سال به مقدار خیره کننده 135 هزار دلاری خواهد رسید. به همین ترتیب، بیت کوین هنوز هم چهار ماه تا رسیدن به بالاترین رقم قیمتی خود طبق نظر پلن بی فاصله دارد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت