پلن‌ بی: پیشتر نیز شاهد انحراف قیمت اندک در مدل S2F بیت‌کوین بودیم!

راهنمای مطالعه

بالا و پایین رفتن بیت‎‌کوین (BTC) در محدوده مدل مشهور انباشت به جریان (S2F) برای این نقطه مرگ و زندگی محسوب می‌شود. پلن‌بی (PlanB)، تحلیل‌گر مطرح بازار رمزارز که مدل مشهور انباشت به جریان زاییده فکر اوست، نشان داده است که به دلیل روند نزولی اخیر در بازارها از پیش‌بینی مشهور قیمت خود “ناراحت” است. مدل انباشت به جریان که طی دو سال گذشته قیمت بیت‌کوین را با درجه‌ای از دقت پیش‌بینی کرده است، در نظرسنجی اخیر توییتر توسط برخی از دنبال کنندگان وی مورد نقد قرار گرفته است.

در تاریخ 21 ژوئن این تحلیل‌گر ناشناس از دنبال‌کنندگان خود نظرسنجی کرد و از آن‌ها پرسید فکر می‌کنند بیت‌کوین تا پایان سال به چه قیمتی برسد. او نتایج به دست آمده را با یک نظرسنجی مشابه در ماه مارس، زمانی که احساسات بازار به شدت طغیان‌‎کننده بود، مقایسه کرد. از 124،595 پاسخ‌دهنده به آخرین نظرسنجی، 41 درصد فکر می‌کردند که قیمت بیت‌کوین در پایان سال زیر 100 هزار دلار باقی بماند و این باعث بی اعتبار شدن مدل انباشت به جریان‌ می‌شود. این تعداد دو و نیم برابر رقم 16 درصدی در نظرسنجی قبلی است که فکر می‌کردند جمعیت چشم‌لیزری‌ها امسال ناامید می‌شوند.

پلن‌بی، پیامی را در صفحه خود منتشر و اذعان کرد زمانی که قیمت بیت‌کوین از مدل منحرف می‌شود اندکی احساس “ناراحتی” می‌کند. با این حال، این تحلیلگر خاطرنشان کرد که در مارس 2019 و مجدداً در مارس 2020 زمانی که همه‌گیری کرونا باعث فروپاشی بازار جهانی شده بود و یک بار دیگر در سپتامبر 2020، قیمت اندکی از مدل منحرف شده بود و دوباره به مسیر خود بازگشته است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت