پیتر برانت: بیت‌ کوین در دو راهی یک میلیون دلاری و صفر دلاری!

پیتر برانت: بیت‌ کوین در دو راهی یک میلیون دلاری و صفر دلاری!

راهنمای مطالعه

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر باهوش که 50 سال است در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، معتقد است که احتمال رشد بیت کوین تا 1 میلیون دلار و در مقابل رسیدن آن به صفر دلار، برابر است. وی که در حال حاضر یکی از فعالان و در عین حال منتقدان بازار رمز ارز نیز به حساب می‌آید در بستر توییتر به اظهار نظر در رابطه با آینده‌ی این رمز ارز پرداخت. برانت بیان کرد که وی به هیچ عنوان یک شخص افراطی با دیدگاه غیرمنطقی نسبت به بیت کوین نیست و نظرات را با منطق ارائه می‌دهد. او معتقد است که بیت کوین فقط یک دارایی عادی برای تجارت است، مانند قند، چوب یا هر کالای دیگر.

با این تفاسیر، برانت معتقد است که هرگز بازاری هیجان انگیزتر از بازار بیت کوین وجود نداشته است. پیتر برانت همچنین نظر خود را مبنی بر اینکه بیت کوین ممکن است به 1 میلیون دلار برسد و یا حتی به صفر سقوط کند، به اشتراک گذاشت و بر این باور است که 50 درصد احتمال برای هر دو نتیجه وجود دارد. وی در این رابطه بیان کرد:

“من فکر می‌کنم 50 درصد احتمال دارد که بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد و 50 درصد هم احتمال دارد که به صفر برسد.”

وی در این رابطه بیان کرد که واقعا نمی‌شود اظهار نظر قطعی داد و همه چیز به سطح پذیرش بستگی دارد. قطعا با اقبال عمومی، این رمز ارز به 1 میلیون دلار خواهد رسید و در مقابل با ترد کردن این رمز ارز، به راحتی می‌تواند بی ارزش شود. علاوه بر برانت، افراد صاحب نام دیگری نیز چنین پیش بینی‌هایی را ارائه داده بودند. اخیراً، مدیرعامل صرافی Kraken مستقر در ایالات متحده آمریکا، جسی پاول (Jesse Powell)، هدف 1 میلیون دلاری بیت کوین را نیز یک اتفاق احتمالی خوانده و گفته است که این اتفاق بسیار منطقی است.

منبع: U.today

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]