پیتر برانت: بیت‌ کوین در دو راهی یک میلیون دلاری و صفر دلاری!

راهنمای مطالعه

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله گر باهوش که 50 سال است در بازارهای مالی فعالیت می‌کند، معتقد است که احتمال رشد بیت کوین تا 1 میلیون دلار و در مقابل رسیدن آن به صفر دلار، برابر است. وی که در حال حاضر یکی از فعالان و در عین حال منتقدان بازار رمز ارز نیز به حساب می‌آید در بستر توییتر به اظهار نظر در رابطه با آینده‌ی این رمز ارز پرداخت. برانت بیان کرد که وی به هیچ عنوان یک شخص افراطی با دیدگاه غیرمنطقی نسبت به بیت کوین نیست و نظرات را با منطق ارائه می‌دهد. او معتقد است که بیت کوین فقط یک دارایی عادی برای تجارت است، مانند قند، چوب یا هر کالای دیگر.

با این تفاسیر، برانت معتقد است که هرگز بازاری هیجان انگیزتر از بازار بیت کوین وجود نداشته است. پیتر برانت همچنین نظر خود را مبنی بر اینکه بیت کوین ممکن است به 1 میلیون دلار برسد و یا حتی به صفر سقوط کند، به اشتراک گذاشت و بر این باور است که 50 درصد احتمال برای هر دو نتیجه وجود دارد. وی در این رابطه بیان کرد:

“من فکر می‌کنم 50 درصد احتمال دارد که بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد و 50 درصد هم احتمال دارد که به صفر برسد.”

وی در این رابطه بیان کرد که واقعا نمی‌شود اظهار نظر قطعی داد و همه چیز به سطح پذیرش بستگی دارد. قطعا با اقبال عمومی، این رمز ارز به 1 میلیون دلار خواهد رسید و در مقابل با ترد کردن این رمز ارز، به راحتی می‌تواند بی ارزش شود. علاوه بر برانت، افراد صاحب نام دیگری نیز چنین پیش بینی‌هایی را ارائه داده بودند. اخیراً، مدیرعامل صرافی Kraken مستقر در ایالات متحده آمریکا، جسی پاول (Jesse Powell)، هدف 1 میلیون دلاری بیت کوین را نیز یک اتفاق احتمالی خوانده و گفته است که این اتفاق بسیار منطقی است.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت