پیتر برنت: اتریوم پیشتاز روند صعودی بازار خواهد بود!

راهنمای مطالعه

پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیل گر و فعال بازار رمز ارز در آخرین توییت خود به اظهار نظر در رابطه با وضعیت آتی رمز ارز اتریوم (ETH) پرداخت. برنت از قدیمی های بازار رمز ارز و دیگر بازارهای مالی به شمار می آید و همواره حرف وی مورد تایید بسیاری از افراد فعال در بازار رمز ارز می باشد. برنت به طور کلی معتقد است که فصل آلت کوین ها فرا رسیده و باید منتظر روند صعودی و رو به رشد از آلت کوین ها باشیم و در این بین اتریوم نیز پیشتاز خواهد بود.

اتریوم، پیشتاز آلت کوین ها!

برنت بیان کرد که در حال حاضر رمز ارز اتریوم به عنوان سرآمد آلت کوین ها با نسبت قیمتی معادل 0.02613 بیت کوین، معامله می شود و توانست در یک هفته ی گذشته عملکرد مناسبی را از خود ارائه دهد. اما این تازه ابتدای کار و مسیر برای اتریوم خواهد بود و به زودی می تواند به هدف خود یعنی نسبت ارزشی 0.03276 بیت کوین برسد. بالاترین سطحی که اتریوم از این نظر به آن دست پیدا کرده بود در 1 فوریه 2018 رقم خورد که تا 0.12396 بیت کوین رشد داشت. برنت معتقد است که این روند صعودی برای اکثر آلت کوین های بازار، صادق خواهد بود.

تور دمیستر (Tuur Demeester)، دیگر فعال بازار رمز ارز و تحلیل گر شرکت Adamant Capital نیز با اظهار نظر برنت موافق است و در این رابطه بیان کرد که با توجه به تحلیل های انجام شده، اتریوم در شرایط مساعدی قرار دارد و می توان نسبت به روند رو به رشد خوبی از این رمز ارز امیدوار بود. در واقع پیش بینی می شود که در آینده اتریوم از نظر روند صعودی، مسیر بهتری را نسبت به بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار طی کند. در حال حاضر، برخی از آلت کوین ها در شرایط مساعدی قرار دارند و رشد خوبی را در چند روز اخیر تجربه کردند.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت