پیتر برنت: ممکن است شاهد بازگشت قیمتی بیت‌ کوین نباشیم!

راهنمای مطالعه

در حالی که بسیاری از بیت‌کوین‌داران فکر می‌کنند که روند ریزشی، فرصت‌های بیشتری را برای جمع‌آوری بیت‌کوین‌های ارزان‌تر ارائه می‌دهد، پیتر برانت، تحلیل‌گر کهنه‌کار به معامله‌گران نسبت به سقوط بیشتر هشدار می‌دهد. برای حمایت از استدلال خود، او به این واقعیت اشاره می‌کند که در سال 1980 پس از اینکه قیمت فلز نقره به اوج 50.35 دلار در هر اونس رسید و شروع به کاهش شدیدی کرد، بسیاری از مردم وسوسه شدند که نقره را ارزان‌‌تر بخرند. متأسفانه برای خریداران کاهش قیمت تا 3.65 دلار در هر اونس سقوط کرد. در 27 مارس 1980، نقره از 21.62 دلار به 10.80 دلار در هر اونس سقوط کرد.

بیت‌کوین در حال حاضر 40 درصد از رکورد اوج خود، کاهش داشته‌است اما این رمزارز در طول بازارهای خرس (نزولی) قبلی، افت بسیار شدیدتری داشت. در سال 2018، بیت‌کوین طی یک کابوس بازار نزولی بیش از 70 درصد کاهش یافت. البته، برانت هشدار می‌دهد که او اعتقاد ندارد که شرایط بازار یکسان است. پس، یک علت روشن برای سقوط نقره وجود داشت: نلسون بونکر(Nelson Bunker) و ویلیام هربرت هانت (William Herbert)، وارثان نفتی آمریکایی HL Hunt ، به دلیل محدودیت‌های جدید COMEX پس از خرید مجدد فلز در دهه 1980 مجبور به تخلیه دارایی گسترده خود شدند.

منبع: U.Today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت