پیتر برنت: 99 درصد آلت‌کوین‌ها بی‌ارزش می‌باشند!

پیتر برنت: 99 درصد آلت‌کوین‌ها بی‌ارزش می‌باشند!

راهنمای مطالعه

در هفته های اخیر، شاهد رشد آلت کوین ها بودیم و روند بازار به گونه ای بود که تمرکز بازار رمز ارزها از سمت بیت کوین (BTC) به سوی آلت‌کوین‌ها رفته است. در حال حاضر یک روند اساسی و تکنیکال از آلت کوین ها به چشم می خورد که براساس آن، تعداد زیادی از آلت کوین به شدت رشد کرده اند. به عنوان مثال، رمز ارز چین لینک (LINK) نسبت به ماه مارس، 500 درصد رشد داشته و رمز ارز کاردانو (ADA) به لطف به روزرسانی شلی توانست تا 800 درصد افزایش قیمت را تجربه کند.

چنین روند صعودی سبب شده تا برخی از تحلیلگران ادعا کنند، فصل آلت‌کوین‌ها فرا رسیده است. فصل آلت کوین اصطلاحی است که معامله گران برای توصیف روند صعودی در بازار آلت کوین ها استفاده می کنند، در حالی که در این روند خبری از بیت کوین نیست. اما در این شرایط تحلیلگر مطرح، پیتر برنت (Peter Brandt) معتقد است که این پیش بینی و شرایط موجود بسیار خوش بینانه می باشد. وی در توییتر خود اظهار داشت که در دراز مدت، اکثر آلت کوین ها به سمت صفر دلار گرایش پیدا می کنند.

آیا واقعا اکثر آلت‌کوین‌ها محکوم به مرگ هستند؟

سرمایه گذاران خوش بین تصور می کنند که روند صعودی در بازار آلت کوین ها برای همیشه ادامه خواهد یافت. اما با توجه به پیش بینی برنت، کسی که ده ها سال تجربه تحلیل کردن را دارد، این اعتقادات بسیار خوش بینانه است. برنت قبلا نیز اشاره کرده بود که 99 درصد آلت کوین ها پروژه های به درد نخوری هستند. با این حال، این تحلیلگر برای پروژه‌های خاصی همچون اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) ارزش زیادی قائل است.

برنت تنها تحلیلگر بازار نیست که چنین نظری را در رابطه با آلت کوین ها ارائه داده است. سرمایه گذار مطرح بازارهای مالی، جیسون کالاکانیس (Jason Calacanis)، نیز در این رابطه بیان کرد:

“از لحاظ تاریخی، 99 درصد پروژه های رمز ارز زباله هایی بیش نیستند که توسط مدیران نالایق اجرا می شوند. اما یک درصد اینگونه نمی باشند و می توانند جهان را تغییر دهند. من منتظر همین یک درصد هستم تا بتوانم مشتریانم را متقاعد کنم.”

شاید یکی از دلایلی که بیت کوین همواره توانایی پیشی گرفتن از آلت کوین ها را دارد، این موضوع است که فضای اقتصاد کلان، هرگز برای آلت کوین ها مطلوب نبوده است. اگرچه باید اشاره کرد که آلت کوین ها برخی از اثرات روندهای صعودی کلان اقتصادی را تجربه خواهند کرد. با این وجود، از نظر ساختار بازار، بیت کوین محتمل ترین رمز ارز برای سودآوری است که از موضوعاتی همچون چاپ بی رویه پول، فروپاشی اقتصادی و موارد دیگر سود می برد.

منبع: newsbtc

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]