پیتر شف: اتریوم از بیت کوین بهتر است و طلا از هردوی آن ها!

راهنمای مطالعه

پیتر شیف (Peter Schiff)، سرمایه یورو پاسیفیک، از منطق خود بیت‌کوین‌ (BTC) علیه خود آن ‌استفاده کرده‌ است و ‌استدلال می‌کند که اتریوم (ETH) بر اساس عملکرد قیمتی آن در سال 2021، در مقایسه با بیت‌کوین یک سرمایه  ارزشمندتر ‌است. وی با انتشار توییتی بیان کرد:

” سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ادعا می‌کنند که بیت‌کوین ذخیره‌ای بهتر از طلا است، زیرا قیمت آن بیشتر از قیمت طلا افزایش یافته است. با این منطق، اتریوم ذخیره ارزش بهتری نسبت به بیت‌کوین است. اگر بیت‌کوین طلا 2.0 باشد، اتریوم بیت‌کوین 2.0 است.”

موسسه گلدن باگ نیز در آخرین توییت خود از دومین رمزارز بزرگ با عنوان بیت‌کوین 2.0 نام برده‌است. او همچنین پیشنهاد کرد که ممکن ‌است بیت‌کوین که قبلاً هم توسط بزرگترین رقیب خود مختل شده باشد، این بار نیز به چالش کشیده شود و این در حالی‌است که اعضای برجسته جامعه اتریوم با شیف موافق بودند و ‌استدلال‌های او را معتبر می‌دادند. در حال حاضر در شبکه‌های اجتماعی بین طرفداران بیت‌کوین و اتریوم بحث‌های بسیاری صورت گرفته است و هرکدام سعی در برتر نشان دادن رمزارز منتخب خود دارند.

منبع: U.Today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت