پیتر شف: زمستان جدید بیت‌ کوین به زودی فرا خواهد رسید!

راهنمای مطالعه

پیتر شیف (Peter Schiff)، یکی از مخالفان سرسخت بیت‌کوین (BTC) و مدیرعامل شرکت یورو پسیفیک کپیتال (Euro Pacific Capital) که در حوزه سرمایه‌گذاری طلا فعالیت دارد، اخیراً در توییتر ضمن تحقیر بیت‌کوین به دلیل ریزش بزرگی که در ماه می سپری کرده، به برتری طلا و بازدهی بیشتر آن در این ماه اشاره نموده است. وی معتقد است که پس از ریزش فعلی بیت‌کوین به محدوده 35 هزار دلار، همچنان روند نزولی این رمزارز ادامه خواهد یافت. پیتر شیف با افتخار در توییتر بیان کرده است که قیمت طلا در ماه می 7.5 درصد رشد داشته و بالاتر از سطح 1900 دلار بسته شده است.  

اما در رابطه با بیت‌کوین، وی معتقد است که این ماه بدترین ماه این رمزارز طی 10 سال اخیر بوده است. وی بیان کرد که در روزهای اخیر بیت کوین در عبور از محدوده 42 هزار دلار و حفظ حمایت 40 هزار دلار ناکام مانده است. پیتر شیف با انتشار پستی در توییتر بیان کرد: “قیمت طلا در ماه می 7.5 درصد رشد داشته و بالاتر از سطح 1900 دلار بسته شده است. این در حالی است که بیت‌کوین بدترین ماه خود از سال 2011 تاکنون را سپری کرده و در عبور از مقاومت 42 هزار دلار و حفظ حمایت 40 هزار دلار ناکام بوده است. درحال حاضر حمایت این رمزارز محدوده 30 هزار دلار است.”

از سوی دیگر، آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، یکی از طرفداران و سرمایه‌گذاران مشهور بیت‌کوین، در پاسخ به اظهارات پیتر شیف بیان کرده است که در سال گذشته بیت‌کوین 269 درصد رشد داشته، درحالی که قیمت طلا تنها 10 درصد افزایش یافته است. شیف نیز با جملات همیشگی خود به او پاسخ داد و بیان کرد که روند صعودی بیت‌کوین احتمالاً پایان یافته است. وی در این رابطه می‌گوید: “بیت‌کوین به راحتی می‌تواند سال 2021 را با زیان به پایان برساند و وارد زمستانی شود که بسیار طولانی‌تر و سردتر از آن‌چیزی است که در سال 2018 تجربه کرده است.”

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت