پیش‌بینی روند صعودی با وجود کاهش تمایل به رمز ارزها!

پیش‌بینی روند صعودی با وجود کاهش تمایل به رمز ارزها!

راهنمای مطالعه

با وجود کاهش تمایل به بازار رمزارز درپی افت قیمت‌ها در هفته جاری، اما کارشناسان همچنان پیش‌بینی می‌کنند که بیت‌کوین (BTC) به زودی به 400 هزار دلار خواهد رسید. بر اساس گزارش شرکت تحلیلی سانتیمنت (Santiment)، با وجود اینکه در حال حاضر تمایل به رمزارزها در سال 2021 به پایین‌ترین سطوح خود رسیده، اما برخی کارشناسان همچنان بر هدف 400 هزار دلاری بیت‌کوین اعتقاد دارند. به گزارش شرکت سانتیمنت، این کاهش ناگهانی تمایل به رمزارزها در پی افت قیمت بیت‌کوین به زیر 60 هزار دلار و کاهش قیمت اتریوم (ETH) به زیر 2 هزار دلار بوده است.

در 7 آپریل شرکت سانتیمنت در توییتر اعلام کرد:

“ به نظر می‌رسد که پس از ریزش بیت‌کوین به زیر 60 هزار دلار و بازگشت اتریوم به زیر 2 هزار دلار در هفته جاری، اکنون نگرش مردم نسبت به این دو رمزارز منفی شده است. با توجه روند گذشته، انتظار می‌رود که خرید در این سطح از ترس، عدم اطمینان و تردید (FUD) به نوعی یک فرصت برای روند صعودی آینده باشد”.

این در حالی است که برخی دیگر از پلتفرم‌ها تغییر نگرش کم‌تری را نشان می‌دهند. به عنوان مثال پلتفرم آگمنتو (Augmento) این تغییر نگرش از حالت صعودی به نزولی را به صورت جزئی نشان می‌دهد.

ارزش کل بازار رمزارز که به تازگی در حال تثبیت در محدوده 1.9 تریلیون دلار بود، در روز گذشته با افزایش فشار فروش در بازار با کاهش جزئی به زیر 1.8 تریلیون دلار رسید، اما به نظر نمی‌رسد که این موضوع باعث نگرانی تحلیل‌گران باتجربه و حرفه‌ای شده باشد. شایان ذکر است که در زمان نگارش این خبر، ارزش کل بازار به بالای سطح 1.9 تریلیون دلار بازگشته است. در 8 آپریل متی گرین‌ اسپن (Mati Greenspan)، خالق اقتصاد کوانتومی، بیان کرد که این افت ارزش بازار با حجم نسبتاً کمی اتفاق افتاده است.

وی خاطر نشان کرد که ماینرهای بیت‌کوین حتی ممکن است متوجه این افت ارزش نشده باشند، چرا که هش ریت (Hash rate) شبکه به سقف جدید 179 میلیون اگزاهش رسیده است. وی افزود: “درحال حاضر ماینرها تمایلی به فروش بیت‌کوین‌های خود در بازار نداشته و آن‌ها را نگهداری می‌کنند”. این موضوع غالباً دال بر این است که ماینرها انتظار افزایش قیمت‌ها را دارند. مایک مک‌گلن (Mike McGlone)، یکی از استراتژیست‌های باهوش رسانه بلومبرگ (Bloomberg)، با انتشار گزارشی در 5 آپریل بیان کرد که براساس روند صعودی قبلی بیت‌کوین، پیش بینی می‌شود که این رمزارز به زودی به قیمت 400 هزار دلار برسد.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]