پیش‌بینی مایک نوگراتز درباره ترامپ و بیت کوین 12 هزار دلاری!

پیش‌بینی مایک نوگراتز درباره ترامپ و بیت کوین 12 هزار دلاری!

راهنمای مطالعه

مایک نوگراتز (Mike Novogratz)، بنیان گذار شبکه کریپتوکارنسی Galaxy Digital در توییتی که در 28 دسامبر منتشر کرد، بیان کرد که بیت کوین (Bitcoin) در سال 2020 به 12 هزار دلار خواهد رسید.

مایک نوگراتز (Mike Novogratz) بر روی بیت کوین و ترامپ شرط بندی کرد.

وی به عنوان حامی بیت کوین و یکی از کارآفرینان برتر آمریکا دو پیش بینی برای سال 2020 انجام داد. بیت کوین به 12 هزار دلار خواهد رسید و دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری را واگذار خواهد کرد. او اشاره کرد که در مورد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو با یکی از همکاران خود شرط یک واحد اتریوم (ETH) بسته است.

وی در سال 2019 نیز معتقد بود بیت کوین روند صعودی را طی می کند. در اوایل ماه می زمانی که بیت کوین در حدود 6 هزار دلار خرید و فروش می شد، Novogratz بیان کرد که بیت کوین در 18 ماه آینده به 20 هزار دلار خواهد رسید.

هرچند اکنون پیش بینی خود را کمی تعدیل کرده و سطح قیمتی بیت کوین در سال 2020 را 12 هزار دلار می داند. Novogratz تنها کسی نیست که سال آینده را یک سال مهم برای بیت کوین می داند. بسیاری از تحلیل گران سال آینده را یک سال متفاوت و پر تب و تاب برای صنعت کریپتوکارنسی پیش بینی کردند.

آیا بیت کوین صعود می کند؟

طبق تحلیل های منتشر شده اگر چه قیمت بیت کوین در کانال 7 هزار دلار باقی مانده اما روند صعودی خود را شروع کرده و تمام نشانه های تکنیکال برای حرکت صعودی بیت کوین آماده است. بعید است که طبق گفته Novogratz، قیمت 12 هزار دلار در سال آینده برای بیت کوین هدف نهایی باشد.

در پیش بینی های تحلیل گران به نام و شناخته شده دیگر از قیمت های بالاتری نام برده شد. بیشترین قیمت و عجیب ترین مربوط به John McAfee است که اوایل دسامبر در توییتی بیان کرد که هر هواحد بیت کوین در سال 2021 به قیمت 1 میلیون خواهد رسید. وی همچنین بیان کرد که این روزها خود را کمتر درگیر رمز ارزها کرده تا بتواند برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آماده شود. انتخاباتی که بعید است شانسی در آن داشته باشد.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت