پیش‌بینی ون دپوپ از بازدهی باورنکردنی کاردانو در آینده!

راهنمای مطالعه

مایکل ون دپوپ (Michael Van De Poppe)، معامله‌گر مطرح بازار رمزارز، برای پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو (ADA) آینده روشنی را متصور بوده و اهداف قیمتی بالایی را برای این رمزارز پیش‌بینی کرده است. وی در این رابطه بیان کرد که رشد چشمگیر کاردانو هنوز به پایان نرسیده است. سومین رمزارز بزرگ بازار طی 30 روز گذشته با بیش از 110 درصد بازدهی همراه بوده و به گفته ون دپوپ کاردانو اخیراً موفق به شکست سطح قیمتی 2.5 دلار شده که یک سطح مقاومتی مهم برای این رمزارز محسوب می‌شد.

وی در این رابطه بیان کرده است: “سطحی که بایستی بیشتر به آن توجه کرد محدوده 2 تا 2.5 دلار است. درصورت تثبیت قیمت بالاتر از این محدوده، به نظرم اهداف بعدی کاردانو 3.45 و 5 دلار خواهند بود”.

ون دپوپ معتقد است که اگر بیت‌کوین (BTC) در این چرخه بازار بتواند از سقف تاریخی خود عبور کند، یک بازدهی باورنکردنی در انتظار هولدرهای کاردانو خواهد بود. وی در ادامه بیان می‌کند که: “ رسیدن قیمت بیت‌کوین به محدوده 250 تا 300 هزار دلار کاملا عادی است، و این یعنی کاردانو می‌تواند به راحتی به 10 تا 20 دلار برسد”.

منبع: Dailyhodl

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت