پیش‌بینی بازدهی 27 هزار درصدی آلت‌ کوین‌ها تا پایان سال 2021 توسط رکت‌کپیتال!

تا این برهه از سال جاری میلادی آلت‌کوین‌ها با بازدهی چشمگیری همراه بوده‌اند، اما تحلیل‌گران معتقدند که در صورت تکرار روند سال 2017، بازدهی 27 هزار درصدی در انتظار هولدرهای این رمزارزها خواهد بود. به گفته رکت کپیتال (Rekt Capital)، معامله‌گر معروف بازار رمزارز، درصورت تکرار تاریخ، این احتمال وجود دارد که سرمایه‌گذاران آلت‌کوین به چنین بازدهی‌ فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنند. در سوم می این تحلیل‌گر معروف در توییتر بیان کرد که در ابتدای سال 2017 ارزش بازار آلت‌کوین‌ها به سقف چرخه قبلی خود، که در اواخر سال 2013 تشکیل شده بود، نزول کرد و پس از آن با یک رشد 27623 درصدی همراه شد.

تمام این بازدهی در یک سال محقق شده و رکت کپیتال معتقد است که، اگرچه تاحدودی غیرقابل تصور است، اما احتمالاً شاهد تکرار این اتفاق تا انتهای سال 2021 خواهیم بود. اخیراً ارزش بازار آلت‌کوین‌ها به سقف سال 2017 رسید و بعد از آن تنها طی دو ماه گذشته با رشد 119 درصدی همراه بوده است. با فرض رشد 27623 درصدی از سقف سال 2017، ارزش بازار آلت‌کوین‌ها به حدود 152.6 تریلیون دلار خواهد رسید و رکت کپیتال معتقد است که “این تازه شروع حرکت آلت‌کوین‌هاست”. 

در این بین، اتریوم (ETH)، بزرگ‌ترین آلت‌کوین بازار رمزارز این روزها بر سر زبان‌ها افتاده است به طوریکه با عبور از سطح 3 هزار دلار سقف جدیدی را فتح کرده و طی هفته گذشته در زمان نگارش این خبر 30 درصد بازدهی داشته است. این درحالی است که بیت‌کوین (BTC) عملکرد نسبتاً ضعیفی داشته است. علاوه بر این، بسیاری دیگر از آلت‌کوین‌های بزرگ نیز بازدهی هفتگی بهتری نسبت به بیت‌کوین داشته‌اند و تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که این آلت‌کوین‌ها به زودی سقف جدیدی به ثبت خواهند رساند.  

منبع: Cointelegraph

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.