پیش‌بینی قیمت 100 هزار دلاری بیت‌ کوین توسط صرافی کراکن!

صرافی رمزارز کراکن (Kraken) اخیراً در گزارش جدید خود پیش‌بینی کرده‌ است که قیمت بیت‌کوین (BTC) می‌تواند تا پایان سال جاری میلادی به 100 هزار دلار برسد. سال‌هاست که تحلیل‌گران رمزارز پیش‌بینی‌های مختلفی را برای ارزش بیت‌کوین مطرح می‌کنند. در این بین، صرافی آمریکایی کراکن بر این عقیده است که ارزش این دارایی پرچمدار حوزه رمزارز احتمالاً تا پایان سال 2021 محدوده 100 هزار دلار را لمس خواهد کرد. این موضوع در یکی از گزارش‌های اخیر صرافی کراکن عنوان شده است.

بیت‌کوین در مسیر 100 هزار دلاری شدن!

بر اساس این گزارش، صرافی کراکن با استناد به داده‌های مربوط به سال‌های گذشته بیان کرده است که قیمت بیت‌کوین همواره در سه ماهه چهارم هرسال افزایش یافته است. همچنین در ادامه این گزارش عنوان شده است که میانگین و میانه بازدهی در این دوره به ترتیب ٪119+ و ٪58+ بوده است. به همین ترتیب، صرافی کراکن پیش‌بینی می‌کند که درصورت وقوع دوباره این میانگین بازدهی، قیمت بیت‌کوین تا پایان سال به 100 هزار دلار خواهد رسید.

البته درصورتی که میانه بازدهی در این دوره را مدنظر قرار دهیم، قیمت بیت‌کوین تا پایان سال در حدود 70 هزار دلار خواهد بود. نکته جالب توجه این است که از ابتدای ماه اکتبر، بیت‌کوین در یک روند صعودی قرار گرفته و سطوحی از قیمت را لمس کرده که طی چند ماه گذشته بی‌سابقه بوده است. علاوه بر این، صرافی کراکن در گزارش خود در رابطه با رمزارزهای دیگری مثل اتریوم (ETH) نیز صحبت کرده و معتقد است که سوزاندن اتریوم در هر روز عمدتاً توسط صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) می‌تواند به رشد این رمزارز نیز کمک شایانی کند.

منبع: Cryptoslate

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *