پیش بینی 5 رقمی شدن قیمت بیت کوین با استفاده از رفتار نهنگ ها!

پیش بینی 5 رقمی شدن قیمت بیت کوین با استفاده از رفتار نهنگ ها!

راهنمای مطالعه

بررسی عملکرد قیمت نشان می دهد که در حدود چهار ماه پس از برداشت حداکثری نهنگ ها از صرافی های رمز ارز، روند صعودی چشمگیری آغاز می شود. براساس این نظریه می توان پیش بینی کرد که چرخه صعودی بعدی چه زمانی رخ خواهد داد. بدین ترتیب سرمایه گذاران می بایست رفتار نهنگ ها را زیر نظر داشته باشند تا بتوانند در زمان مناسب بیت کوین (BTC) خریداری کنند. این نظریه توسط کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیر عامل شرکت CryptoQuant ارائه شد و وی بیان کرد، زمانی که نهنگ ها بیت کوین را از صرافی ها خارج می کنند، بهترین فرصت برای ورود به بازار می باشد.

یانگ جو با مقایسه روند صعودی در سال 2017 و 2019 توضیح داد که شروع هر روند صعودی، چهار ماه پس از اوج برداشت نهنگ ها انجام می شود. در حال حاضر نیز احتمال تکرار چنین روندی وجود دارد زیرا سه ماه از آخرین برداشت حداکثری نهنگ ها در ماه مارس می گذرد. اگر این روند تکرار شود، با توجه به دیگر علائم، یک بازار صعودی را در ماه جولای برای بیت کوین شاهد هستیم.

سایر عوامل نیز نشان دهنده این است که بیت کوین در حال آغاز روند صعودی از سطح پایین قیمت خود می باشد. نکته قابل توجه، ذخایر ارزی بوده که در حال حاضر نسبت به ماه دسامبر 2018، زمانی که بیت کوین با قیمت 3100 دلار معامله می شد، نزدیک به کمترین میزان خود قرار دارند. از طرف دیگر، ماینرها کمترین میزان بیت کوین را به فروش می رسانند. به طور گسترده تر، شاهد انباشت کردن بیت کوین توسط سرمایه گذاران هستیم که در اکثر روزها، افزایش دارایی خالص را اتفاق می افتد. بنابراین بازار صعودی دور از انتظار نخواهد بود.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]