پی‌پال، عامل اصلی کمبود بیت‌ کوین و افزایش قیمت!

راهنمای مطالعه

شرکت سرمایه‌گذاری پنترا کپیتال (Pantera Capital) معتقد است که کمبود منابع بیت‌کوین (BTC) می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر روی قیمت این رمزارز داشته باشد. شرکت پنترا کپیتال که در بازار رمزارزها سرمایه‌گذاری می‌کند در گزارشی جدید بیان کرده است که کمبود بیت‌کوین در دل رشد قیمتی اخیر این رمزارز نهفته و بخش عمده‌ای از بیت‌کوین‌هایی که جدیداً منتشر شده توسط پی‌پال (PayPal) در حال جمع‌آوری است. شرکت پنترا ضمن اشاره به خدمات جدید رمزارز پی‌پال که پیش از این تاثیر قابل توجهی را بر این حوزه داشته، عنوان کرده است که این شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت درحال جمع‌آوری حدود 70 درصد از بیت‌کوین‌هایی است که جدیداً در گردش شبکه قرار گرفته‌اند.

شرکت پنترا با اشاره به داده‌های وب‌سایت ItBit خاطر نشان کرد: “از زمانی که پی‌پال در این حوزه فعال شده، حجم معاملات بسیار افزایش یافته و این افزایش حجم نشان‌ می‌دهد که پی‌پال از چهارهفته گذشته که فعالیتش را در این بازار آغاز کرده تاکنون درحال جمع‌آوری 70 درصد از منابع جدید بیت‌کوین بوده است.”

به گفته شرکت پنترا، تمام بیت‌کوین‌هایی که جدیداً منتشر شده توسط پی‌پال و کش‌اپ (Cash App) درحال خریداری است. سیاست پولی بیت‌کوین به ‌گونه‌ای طراحی شده است که در طول زمان نقش ضدتورمی داشته باشد. گسترش استفاده از بیت‌کوین منجربه افزایش قدرت خرید و کاهش عرضه و در نتیجه کمبود منابع این رمزارز خواهد شد.

در اوایل ماه جاری شرکت پی‌پال با رونمایی از خدمات جدید معاملات رمزارز خود در آمریکا، امکان معامله بیش از 20 هزار دلار در هفته را برای مشتریانش در این کشور فراهم کرد. این پلتفرم تا سال 2021 در تمام دنیا قابل استفاده خواهد بود. ورود این شرکت به حوزه رمزارز با بیش از 300 میلیون کاربر فعال می‌تواند گام بزرگی در گسترش بازار رمزارزها باشد. به عقیده شرکت پنترا، درحال حاضر خرید بیت‌کوین بسیار آسان‌تر از سال 2017 است. علاوه بر شرکت پی‌پال، اکنون دو شرکت کش‌اپ و رابین‌هود (Robinhood) نیز به بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال ورود کرده‌اند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت