چاماث: بیت کوین یا به صفر دلار خواهد رسید یا به یک میلیون دلار!

راهنمای مطالعه

آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، موسس شرکت Mogan Creek Digital در گفتگویی با چاماث  پالیهاپیتیا (Chamath Palihapitya)، مدیر عامل Social Capital به بحث و تبادل نظر در رابطه با بیت کوین (BTC) و بازار رمز ارز پرداخت. چاماث معتقد است که بیت کوین می تواند از شرایط پیش آمده بهترین استفاده را داشته باشد و در واقع به عنوان پیشتاز بدرخشد. وی در این باره بیان کرد:

“بازار رمز ارز و به خصوص بیت کوین به شرایط این چنینی نیاز داشت و اکنون می تواند خود را نشان دهد. اما باید اشاره کرد که همچنان بیت کوین یک دارایی کاملا بدون ریسک نیست و نوسانات زیادی را تجربه خواهد کرد.”

بیت کوین هنوز بستری پر نوسان است

در طی این گفتگو، چاماث در رابطه با شرایط بحرانی پیش آمده و مشکلاتی که اقتصاد دنیا با ان دست و پنجه نرم می کند صحبت کرد. وی در خصوص ارائه راه حل جایگزین برای سیستم مالی، بازار رمز ارز را مناسب نمی داند و علت آن را نوسانات زیاد دانست. در واقع چاماث معتقد است که بازار رمز ارز هنوز به بلوغ کامل نرسیده و نیازمند زمان است. وی در ادامه اشاره کرد که ارزش ذاتی بازار رمز ارز، واسط بودن برای کسب و کارها است و در واقع به دیگر بازارها با ارائه یک بستر مالی کمک خواهد کرد.

بیت کوین به شکل فعلی قابل استفاده نخواهد بود

وی در انتهای صحبت خود بیان کرد که با توجه به شرایط فعلی، نمی توان از بیت کوین استفاده کرد. زیرا بیت کوین و بازار رمز ارز بسیار پرنوسان است و بسیاری از کسب و کارها برای ورود به این بازار ریسک نخواهند کرد. به علت ذات پرنوسان بازار رمز ارز، بستری برای تریدرها شده و کارکرد خود را از دست داده است. اگر شرایط عوض شود قطعا بیت کوین می تواند به عنوان یکی از بهترین روش ها برای جریان های مالی استفاده شود. وی در انتها بیان کرد:

“بیت کوین یا نابود خواهد شد و به صفر دلار خواهد رسید و یا به اوج می رسد و یک میلیون دلار را خواهد دید. من حد وسطی برای این رمز ارز نمی بینم. دلیلش هم ذات خود بیت کوین است. اگر بتواند هدف اصلی خود را پیگیری کند قطعا به اوج خواهد رسید. اما اگر بخواهد بازیچه ی نوسانات شود احتمال بی ارزش شدن آن بالا می باشد. بیت کوین متعلق به خود مردم و کسب و کارها است. بنابراین صاحبان اصلی آن که خود مردم هستند آینده ی آن را مشخص خواهند کرد.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت