ژائو: بیت کوین صد هزار دلاری در پیش است!

ژائو: بیت کوین صد هزار دلاری در پیش است!

راهنمای مطالعه

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیر عامل صرافی بزرگ بایننس (Binance) به مناسبت سالروز تاسیس این صرافی مصاحبه ای را با شبکه ی خبری U.today انجام داد. در این مصاحبه صحبت های متفاوتی در رابطه با آینده ی بازار رمز ارز و بیت کوین (BTC) به عنوان پیشتاز بازار، ارائه شد. ژائو در رابطه با پیش بینی آینده ی قیمت بیت کوین، بیان کرد که این رمز ارز توانایی رسیدن به قیمت صد هزار دلار و حتی یک میلیون دلار را نیز خواهد داشت و بالاخره به این سطوح از قیمت خواهد رسید.

ارزش ذاتی بیت کوین

ژائو در صحبت های خود اشاره کرد که ارزش ذاتی بیت کوین بسیار بیشتر از قیمت فعلی است و هنوز اقتصاد دنیا، پتانسیل این رمز ارز را درک نکرده است. وی در رابطه با زمان رسیدن بیت کوین به قیمت هایی همچون صد هزار دلار به زمان خاصی اشاره نکرد. ژائو بیان کرد که علاقه ای به پیش بینی های کوتاه مدت ندارد زیرا ماهیت بازار رمز ارز نوسانی است و کار بسیار دشواری است که قیمت یک رمز ارز را در کوتاه مدت پیش بینی کند. اما نکته ای که بدیهی است این است که بیت کوین در بلند مدت رشد چشمگیری خواهد داشت.

وی شرایط بحرانی پیش آمده ناشی از ویروس کرونا و اقتصاد تضعیف شده ی فعلی را سکوی پرتاب بیت کوین می داند و معتقد است که شرایط پیش آمده باعث خواهد شد بیت کوین سریعتر به اهداف قیمتی خود برسد. وی همچنین تصمیم فدرال را مبنی بر چاپ و تزریق بی رویه دلار را بسیار بی منطق نامید و بیان کرد که این روال، قطعا باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد و بازار رمز ارز می تواند حکم یک ناجی را برای تورمی که در آینده پیش خواهد آمد، بازی کند. ژائو در انتهای صحبت خود بیان کرد که قیمت بیان شده توسط وی صرفا یک نظر شخصی است، نه یک راهنمایی برای سرمایه گذاری. وی اشاره کرد که رمز ارزهای برتر بازار نیز رشد چشمگیری خواهند داشت و قطعا با سودآوری همراه خواهند بود. اما هیچکدام توانایی رقابت با بیت کوین و پشت سر گذاشتن این رمز ارز را نخواهند داشت.

منبع: U.today

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]