ژائو: طرفداران بازار سنتی در آینده به علت عدم ورود به ارزهای دیجیتال، پشیمان خواهند شد!

ژائو: طرفداران بازار سنتی در آینده به علت عدم ورود به ارزهای دیجیتال، پشیمان خواهند شد!

مدیرعامل صرافی بایننس بر این باور است که طرفداران بازارهای سنتی در آینده از این که به بازار ارزهای دیجیتال ورود نکردند، پشیمان خواهند شد.

راهنمای مطالعه

فروپاشی شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، مانند اف تی ایکس (FTX )و ترافرم لبز (Terraform Labs)، اعتماد سرمایه‌گذاران را کاهش داد و بازار سنتی را وادار به ارزیابی استراتژی‌های خود را برای ورود به اکوسیستم ارزدیجیتال نمود. درحالی‌که بی‌میلی بازیکنان سنتی به‌عنوان یک عامل بازدارنده برای پذیرش ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت است، ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس استدلال می‌کند که این تصمیم ممکن است در دو دهه آینده نتیجه معکوس داشته باشد.

“از آنجایی که این دسته درواقع مانع از پذیرش این فناوری توسط بازیگران مالی سنتی می‌شوند و این احتمال وجود دارد که آن‌ها از منحنی پذیرش بیشتر عقب بمانند. این عقب ماندن ممکن است پیامدهای وجودی برای آن‌ها در مدت 10 تا 20 سال داشته باشد.”

به گفته ژائو ، طی 10 تا 20 سال آینده، بازیگران مالی سنتی که تصمیم به کاهش سرعت پذیرش ارزدیجیتال می‌کنند، بسیار عقب‌تر از منحنی پذیرش قرار می‌گیرند.

ژائو ، همراه با دیگر کارآفرینان ارزهای دیجیتال، معتقدند که اقدامات بازیگرانی مانند سام بنکمن-فرید (Sam Bankman-Fried) این صنعت را چند سال به‌عقب انداخت، وی افزود: “قانون‌گذاران این صنعت را بسیار بسیار سخت‌تر بررسی خواهند کرد، که صادقانه بگویم به نظر احتمالاً چیز خوبی است.”

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاه‌ها 1

  1. تیم محتوا می گوید:

    3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت