کاهش قیمت کاردانو از زمان راه اندازی قرارداد‌های هوشمند!

راهنمای مطالعه

در حالی که اتریوم (ETH) و بیت‌کوین (BTC) در دو ماه گذشته چندین بار به بالاترین سطح خود رسیده‌اند، کاردانو از سپتامبر تاکنون هیچ نقطه اوج جدیدی را ندیده است. به نظر نمی‌رسد راه‌اندازی قراردادهای هوشمند باعث ورود نقدینگی به بازار کاردانو شده باشد و در واقع ارزش بازار آن همچنان رو به کاهش است. از 2 سپتامبر 2021، قیمت کاردانو به بیش از 3 دلار رسید و ارزش بازار آن تقریباً از 100 میلیارد دلار گذشت. به دنبال آن در 7 سپتامبر در کنار بقیه بازار کریپتو دچارکاهش شدیدی شد.

کمتر از یک هفته بعد از آن، تیم پشتیبان کاردانو، استقرار ارتقاء آلونزو را تأیید کرد. این امر با استفاده از چارچوب پلوتوس، سازگاری قراردادهای هوشمند را به شبکه آورد. قیمت کاردانو پس از آن شاهد ریزش به 2.71 دلار بود و در روز بعد به زیر 2.50 دلار نیز کاهش یافت. از آن زمان همه چیز برای کاردانو نسبتا نزولی بوده است. در ماه اکتبر نتوانست در کنار بیت‌کوین جهش داشته باشد و به طور پیوسته به پایین‌ترین قیمت خود در 90 روز رسید. ارزش بازار آن اکنون در سطح 50 میلیارد دلار بوده و جایگاه خود را به عنوان یکی از 5 ارز دیجیتال برتر از دست داده است.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت