کتی وود: بیت کوین به عنوان یک بیمه نامه عمل خواهد کرد!

کتی وود: بیت کوین به عنوان یک بیمه نامه عمل خواهد کرد!

کتی وود، مدیرعامل شرکت آرک اینوست بر این باور است که بیت کوین باتوجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری ایمن عمل کند.

راهنمای مطالعه

به گفته کتی وود، مدیرعامل شرکت آرک اینوست ARK Invest ، بیت‌کوین(BTC) بزرگ‌ترین نوع دفاع در برابر مصادره ثروت و یک بیمه‌نامه برای کشورهای درحال‌توسعه است. این سرمایه‌گذار که از حامیان بازار رمزارز نیز به شمار می‌آید، روی هدف قیمت بیت‌کوین یک میلیون دلاری خود ایستادگی می‌کند و بر این باور است که این دارایی فرصت‌هایی را برای حفظ ثروت برای افراد ثروتمند و فقیر فراهم می‌کند. وود در مصاحبه‌ای با یاهو فایننس در روز پنجشنبه اعلام داست: «تورم فوق‌العاده‌ای در سرتاسر جهان به وجود آمده است چرا که ارزهای فیزیکی کشورها ازهم‌پاشیده شده است. این جوامع به یک بیمه‌نامه مانند بیت‌کوین نیاز دارند.» 

وود معتقد است که افراد با استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان سپری در برابر “مصادره” از طریق تورم سود زیادی به‌دست می آورند. برترین ارز رمزنگاری‌شده ازنظر ارزش بازار دارای محدودیت عرضه 21 میلیون کوین است که باعث می‌شود مانند ارزهای فیات از تحقیر از طریق چاپ پول مصون بماند. اما وقتی نوبت به دفاع در برابر مصادره صریح در نقاط «مشکل برانگیز» جهان مانند روسیه و چین می‌رسد، او می‌گوید که این دارایی برای آن نیز راه حلی دارد.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت