کتی وود: بیت کوین به عنوان یک بیمه نامه عمل خواهد کرد!

کتی وود، مدیرعامل شرکت آرک اینوست بر این باور است که بیت کوین باتوجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری ایمن عمل کند.

راهنمای مطالعه

به گفته کتی وود، مدیرعامل شرکت آرک اینوست ARK Invest ، بیت‌کوین(BTC) بزرگ‌ترین نوع دفاع در برابر مصادره ثروت و یک بیمه‌نامه برای کشورهای درحال‌توسعه است. این سرمایه‌گذار که از حامیان بازار رمزارز نیز به شمار می‌آید، روی هدف قیمت بیت‌کوین یک میلیون دلاری خود ایستادگی می‌کند و بر این باور است که این دارایی فرصت‌هایی را برای حفظ ثروت برای افراد ثروتمند و فقیر فراهم می‌کند. وود در مصاحبه‌ای با یاهو فایننس در روز پنجشنبه اعلام داست: «تورم فوق‌العاده‌ای در سرتاسر جهان به وجود آمده است چرا که ارزهای فیزیکی کشورها ازهم‌پاشیده شده است. این جوامع به یک بیمه‌نامه مانند بیت‌کوین نیاز دارند.» 

وود معتقد است که افراد با استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان سپری در برابر “مصادره” از طریق تورم سود زیادی به‌دست می آورند. برترین ارز رمزنگاری‌شده ازنظر ارزش بازار دارای محدودیت عرضه 21 میلیون کوین است که باعث می‌شود مانند ارزهای فیات از تحقیر از طریق چاپ پول مصون بماند. اما وقتی نوبت به دفاع در برابر مصادره صریح در نقاط «مشکل برانگیز» جهان مانند روسیه و چین می‌رسد، او می‌گوید که این دارایی برای آن نیز راه حلی دارد.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت