کدام یک از آلتکوین ها در سال ۲۰۱۹ سود خوبی به سرمایه‌گذاران دادند؟

کدام یک از آلتکوین ها در سال ۲۰۱۹ سود خوبی به سرمایه‌گذاران دادند؟ - ارز جدید

راهنمای مطالعه

سال 2019 برای بیت کوین به خوبی سپری شد. در این سال هش ریت شبکه افزایش چشم گیری داشت و همچنین توانست سهم بازار بسیاری کسب کند و رمز ارزهایی مانند اتریوم، ریپل و لایت کوین را از منظر سهم بازار تضعیف کند.

اگرچه تعدادی از آلت کوین‌های موجود نگذاشتند بیت کوین آن‌طور که می‌توانست حکم رانی کند و باعث افزایش قیمت شود.

در بالاترین قیمت سال 2019 نسبت به شروع آن، بیت کوین توانست 350 درصد سود برای سرمایه گذاران داشته باشد. در حال حاضر نیز که بیت کوین با کاهش قیمت همراه بوده و در سطح 7500 دلار قرار دارد، به میزان 140 درصد سود برای سرمایه گذاران سال 2019 به همراه دارد.

در طی روند صعودی بیت کوین، بسیاری از سرمایه گذاران از آلت کوین‌ها خارج شده و به سمت بیت کوین کشیده شدند و همین امر باعث شد آلت کوین‌ها ریزش بسیار شدیدی را امسال تجربه کنند.

آلت کوین های خوب 2019!

البته باید اشاره کرد که بعضی از آلت کوین‌ها نه‌تنها در این فرآیند کاهش قیمت نداشتند بلکه با افزایش خوبی همراه بودند و می‌توان گفت کار را برای بیت کوین سخت کردند. این پنج آلت کوین شامل DAG، LINK، CENNZ، TNT، RCN هستند.

هرچند ممکن است نام بعضی از آن‌ها به گوشتان نخورده باشد اما بیشتر سرمایه گذاران در مورد سر و صدایی که کوین LINK ایجاد کرد شنیده‌اند. بیشتر این افزایش قیمت به دلیل خبرهای بنیادینی بود که از این آلت کوین‌ها منتشر شد و سرمایه گذاران با آینده نگری وارد این آلت کوین‌ها شدند.

در سال 2019 بهترین عملکرد را میان آلت کوین‌ها در ابتدا DAG داشت و سپس آلت کوین LINK. آلت کوین DAG با عملکرد فوق‌العاده‌ای که داشت توانست برای سرمایه گذاران در سال 2019 تا 650 درصد سود به همراه داشته باشد.

کوین موفق دیگر نیز CENNZ بود که با به‌روزرسانی‌هایی که انجام داد و تغییرات بنیادینی که ایجاد کرد توانست تا 326 درصد سود برای سرمایه گذاران داشته باشد. درنهایت رمز ارزهای TNT و RCN نیز به ترتیب با 310 درصد و 299 درصد در رتبه‌های چهارم و پنجم آلت کوین‌های برتر سال 2019 قرار می‌گیرند.

اگرچه بیشتر سرمایه گذاران و تحلیل گران بیت کوین را بهترین ارز برای سرمایه گذاری می‌دانند اما تا حدودی باید نیم نگاهی نیز به آلت کوین‌ها داشت زیرا گاهی اوقات با افزایش قیمت شدیدی همراه هستند و می‌توانند سود دهی بالایی در کوتاه مدت داشته باشند.
منبع newsbtc

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت