گذر بیت کوین از مرز 20 هزار دلار اصلا جای تعجب ندارد!

راهنمای مطالعه

مدیر عامل شرکت گری اسکیل (Grayscale) در رابطه با روند اخیر بازار رمز ارز به اظهار نظر پرداخت. وی در این رابطه بیان کرد که گذر بیت کوین (BTC) از مرز 20 هزار دلار اصلا جای تعجبی ندارد چون این دارایی هنوز در روزهای آغازین خودش به سر می‌برد و در آینده پتانسیل بسیار بالایی خواهد داشت. با حرکت بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود که باعث بالا کشیدن آلت کوین‌ها نیز شد، دارایی‌های تحت مالکیت شرکت گری اسکیل، با جهش قابل توجهی به 14 میلیارد دلار افزایش یافت  این یک افزایش 7 برابری برای شرکتی است که مدیر عامل آن سال 2020 را به عنوان آغاز عصر دارایی‌های دیجیتال دانست.

طبق گزارش پیشین شبکه خبری  Cryptopotato، بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز در روزهای اخیر دچار تغییر و تحول شد که منجر به صعود به مرز تقریبی 24 هزار دلار گردید. بیت کوین به طور قاطعانه، از مرز قبلی خود یعنی 20 هزار دلار فراتر رفت و از خجالتش در آمد و حتی توانست به کانال‌های بالاتر نیز دست پیدا کند. با این حال، شکستن مرز 20 هزار دلار به آسانی به دست نیامد، چون بیت کوین بارها در مقابل با این سطح با شکست مواجه شد. با این وجود، مدیرعامل گری اسکیل ، مایکل سوننشن (Michael Sonnenshein) افزود این پیشرفت دور از انتظار نبود.

سوننشن افزود این جایگاه واقعا برازنده‌ی بیت کوین است که سرانجام توانست از سطح نمادین خود گذر کند. وی در ادامه افزود:

“رشد پایدار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در سال جاری بازتابی است از عنوان آغاز عصر داستان سرایی برای دارایی‌های دیجیتال که نشان دهنده قدرت ماندگاری طولانی مدت و افزایش رشد علاقه سرمایه گذاران اصلی و موسسات برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارز می باشد. به یاد داشته باشید که این تازه ابتدای راه است، ما فکر می‌کنیم مسیر بسیار طولانی و پر فراز و نشیبی برای ادامه راه وجود خواهد داشت.”

دارایی‌ تحت مالکیت شرکت گری اسکیل که در جهت تامین سرمایه‌گذاری‌های حقوقی و سازمانی می‌باشد، در سال 2020 شاهد ورود نقدینگی‌های بسیاری بود. شرکت به صورت پیاپی گزارش‌هایی از رکوردشکنی مبنی بر تخصیص سرمایه را هر سه ماه ارائه داده است. شرکت گری اسکیل با 2 میلیارد دلار دارایی تحت کنترل وارد قرن جدید شد. با توجه به آخرین گزارش مالی این شرکت به دلیل ورود گسترده و پیشرفت مالی دارایی این شرکت تا مرز 13.7 میلیارد دلار افزایش داشت.

سوننشن این رکوردشکنی را در مصاحبه‌ای که با شبکه‌ی خبری CNBC داشت، تایید کرد. وی در این رابطه افزود که سرمایه گذارانی که در بازار بیت کوین و سایر رمز ارزها سرمایه گذاری می‌کنند، با دیگر بازارهای مالی متفاوت است. وی همچنین بیان کرد که میزان ورودی به شرکت گری اسکیل نسبت به سال 2019 با رشد 6 برابری روبرو بود. سوننشن در انتهای صحبت خود در رابطه با قیمت آتی بیت کوین بیان کرد که با توجه به شرایط موجود، پیش بینی برای بیت کوین بسیار دشوار است و باید دید که در سال آتی چه شرایطی برای بازار رقم خواهد خورد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت