گزارش فانداسترات: بیت کوین برای ریکاوری نیاز به زمان دارد!

گزارش فانداسترات بیت کوین برای ریکاوری نیاز به زمان دارد!

راهنمای مطالعه

این روزها بازار رمز ارزها در شرایط خاصی به سر می برد. بعد از ریزش اخیری که این بازار تجربه کرد اکنون در حال تلاش برای بازیابی ارزش از دست رفته ی خود می باشد. فانداسترات (Fundstrat) در این رابطه گزارشی منتشر کرد و به بررسی وضعیت کنونی بیت کوین (BTC) و بازار رمز ارز پرداخت.

این شرکت فعال در حوزه اقتصاد معتقد است که شاخص های فنی بیت کوین در وضعیت خوبی به سر نمی برند. اگرچه این رمز ارز توانست در یکی دو روزه گذشته رشد قابل توجهی داشته باشد اما هنوز برای ماندن در روند صعودی نیاز به تقویت شاخص های خود دارد.

ریزش اخیر باعث شد که بیت کوین به زیر روند پنج ساله ی صعودی خود بازگردد!

راب اسلایمر (Rub Sluymer) تحلیل گر شرکت در این باره اشاره کرد که ریزش اخیر باعث شد که بیت کوین به زیر روند پنج ساله ی صعودی خود بازگردد و این کار را برای بیت کوین بسیار دشوار کرده. وی در ادامه افزود:

“دوباره به جایگاهی رسیده ایم که با چشم شک و تردید به بیت کوین نگاه خواهیم کرد. آیا این رمز ارز می تواند به روزهای خوب خود باز گردد؟ البته باید به این ریزش منصفانه نگریست و اشاره کرد که هیچ بازار مالی از وضعیت بحران جهانی و ریزش اخیر در امان نماند و نمی توان به بازار رمز ارز خرده گرفت. حتی در برهه ای این بازار بهتر عمل کرد و توانست بخشی از ارزش از دست رفته را بازیابی کند.”

یکی از نکات قوت فعلی بازار رمز ارزها و بیت کوین، شاخص میانگین 200 هفته ای است. بیت کوین و کل بازار رمز ارز در حال حاضر در بالای این شاخص قرار دارند و از منظر فنی این یک نقطه قوت خوبی برای این بازار به شمار می آید.

این شاخص همواره به عنوان یک نقطه حمایتی برای این بازار نقش ایفا کرده و توانست در ریزش های سال 2015 و 2018 نیز به عنوان یک سد محکم از ریزش بیشتر ارزش بازار جلوگیری کند.

روند بازگشت قیمت آغاز شده!

بیت کوین و بازار رمز ارز در حال تلاش برای بازیابی ارزش از دست رفته ی خود هستند. در روزهای اخیر، بازار رمز ارز بدون توجه به بازارهای سنتی و روند آن ها توانست بخشی از ارزش از دست رفته ی خود را به دست آورد. تنها در روز پنج شنبه ی گذشته بیت کوین توانست 20 درصد رشد قیمتی را تجربه کند.

ویجای آیار (Vijay Ayyar) مدیر اجرایی صرافی Luno در این باره بیان کرد:

“بیت کوین برای مدتی بین بازه ی 3000 تا 6500 دلار بازی خواهد کرد. این نوسان قطعا برای سلامت و آینده ی بیت کوین مفید خواهد بود و ما به نوسانات این چنینی نیاز داریم.”
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت