یک سوم از بیت کوین کش های موجود دست نخورده باقی مانده است!

راهنمای مطالعه

آمار و اطلاعات منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی کوین متریکس (CoinMetrics) نشان می دهد که در حدود یک سوم از کل بیت کوین کش های (BCH) موجود در چرخه ی این رمز ارز تا به حال هیچ نقل و انتقالی روی آن ها انجام نشده است. پیشتر نیز متریکس با بررسی بیت کوین (BTC) بیان کرده بود که 2.3 میلیون واحد بیت کوین در پنج سال گذشته مورد جا به جایی قرار نگرفته اند که این میزان در حدود 12.5 درصد از کل بیت کوین موجود در چرخه ی این رمز ارز می باشد.

32.6 درصد از بیت کوین کش های موجود، تا به حال منتقل نشده اند

کوین متریکس در 6 آپریل با انتشار مستنداتی بیان کرد که از اول آگوست 2017 که بیت کوین کش به عنوان فورکی از شبکه ی بیت کوین به وجود آمد، در حدود 6 میلیون واحد از این رمز ارز هیچ نقل و انتقالی نداشته و مورد معامله و تراکنش قرار نگرفته است. این میزان از بیت کوین کش در حدود 32.6 درصد از کل بیت کوین کش های موجود در چرخه ی فعلی این رمز ارز می باشد. این حجم از بیت کوین کش یا در شبکه به دلایل مختلفی گم شده و یا با اهداف بلند مدت ذخیره سازی شده اند.

رکورد نقل و انتقالات در ریزش تاریخی ماه مارچ

طبق آمار منتشر شده، در روزهای 12 و 13 مارچ سال جاری که با ریزش تاریخی بازارهای مالی از جمله بازار رمز ارز همراه بود، بیت کوین رکورد بیشترین نقل و انتقالات انجام شده را ثبت کرد. تنها در 24 ساعت 717،340 بیت کوین که معادل 3.9 درصد از کل بیت کوین های موجود در چرخه ی فعلی بیت کوین است مورد نقل و انتقال قرار گرفت. رتبه ی دوم از حیث تعداد نقل و انتقالات به آگوست 2017 و فورکی که باعث ایجاد بیت کوین کش شد برمی گردد. در آن زمان در 24 ساعت 661،100 بیت کوین بین آدرس های مختلف جابه جا شد.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت