یک چهارم آمریکایی‌ها قصد فعالیت در متاورس را دارند!

یافته‌های یک مطالعه نشان می‌دهد که حدود 25 درصد از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در ایالات‌متحده یا مالک زمین در متاورس هستند یا زمینی را در متاورس اجاره می‌کنند یا برای خرید زمین برنامه‌هایی دارند. یافته‌ها همچنین نشان می‌دهد که افراد 60 سال به بالا بالاترین نسبت واکنش دهندگان یعنی رقمی معادل (18٪) را دارد که علاقه‌مند به اجاره یا مالکیت فضا در متاورس هستند. همچنین افراد 28 تا 42 سال، در رتبه بعدی علاقه‌مندان به حوزه متاورس قرار دارند.

در سایر یافته‌های کلیدی، این مطالعه که توسط سینچ هوم سرویس (Cinch Home Services) انجام‌شده، اعلام شد که 17 درصد از مردان قصد سرمایه‌گذاری برای خرید ملک در متاورس را دارند درحالی‌که تنها 10 درصد از زنان برای خرید چنین املاکی برنامه‌ریزی می‌کنند. درعین‌حال، نتایج مطالعه نشان می‌دهد که صاحبان فعلی زمین در متاورس مایلند به‌طور متوسط کمتر از 1,750 دلار خرج کنند.

یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهد: «[حدود] 1,743 دلار میانگین مبلغی بود که افرادی که در حال حاضر یا برنامه‌هایی برای مالکیت یا اجاره زمین در متاورس داشتند، مایل به هزینه کردن بودند». همانطور که در این گزارش توضیح داده شد، این رقم (1,743 دلار) 700 دلار بیشتر از «متوسط اجاره ایالات‌متحده برای یک آپارتمان یک خوابِ» است.

 

منبع: News.Bitcoin

5/5 (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.