1.4 میلیارد دلار بیت کوین تنها در یک تراکنش منتقل شد!

1.4 میلیارد دلار بیت کوین تنها در یک تراکنش منتقل شد!

1.4 میلیارد دلار بیت کوین تنها در یک تراکنش منتقل شد!

راهنمای مطالعه

طبق گزارش های منتشر شده، به تازگی تنها در یک تراکنش، بیت کوین (BTC) به ارزش 1.4 میلیارد دلار جا به جا شد. برای درک بزرگی این تراکنش باید اشاره کرد که این میزان، تقریبا برابر با نصف ارزش تراکنش های یک روز کل شبکه می باشد. از ماه ژانویه تا به امروز، این حجم از انتقال بیت کوین در یک تراکنش پیش نیامده بود.

نکته ی جالب توجه در مورد این تراکنش، عدم اطلاع رسانی آن توسط نهنگ های فعال در شبکه های اجتماعی بود و این امر باعث شد بسیاری از تحلیل گران به این باور برسند که قرار است دستکاری قیمتی توسط نهنگ ها در بازار ایجاد شود.

اگر به تاریخچه رجوع کنیم، این چنین تراکنش ها معمولا پیش از جا به جایی قیمت در بازار اتفاق می افتد. البته این تراکنش می تواند دلیل های فنی نیز داشته باشد، فرض یک نهنگ بیت کوین های خود را از یک کیف پول به یک کیف پول سخت افزاری یا بالعکس انتقال داده است.

در چند روز گذشته، برخی از آدرس های بیت کوین که برای مدتی فعالیتی از آن ها مشاهده نمی شد شروع به تراکنش کردند و این ها می تواند نشانه های آغاز یک روند جدید در بازار باشد.

در روز بیش از 755 هزار آدرس بیت کوین تراکنش انجام می دهند!

طبق آمار منتشر شده در روز بیش از 755 هزار آدرس بیت کوین تراکنش انجام می دهند. بیت کوین در روزهای گذشته توانست خود را وارد کانال 9 هزار دلار کند و اکنون در تلاش برای ماندن در این کانال است.

در زمان نگارش این خبر، این رمز ارز در نقطه قیمتی 9120 دلار قرار دارد. جنب و جوش های اخیر فقط محدود به بیت کوین نیست و وضعیت آلت کوین ها نیز رشد داشته و نقل و انتقالات در آن ها نیز مشاهده می شود. در واقع می توان گفت که بازار رمز ارز تب و تاب خاصی گرفته و همه ی این ها می تواند مقدمه ی یک تغییر در بازار باشد.
منبع bitcoinist

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت