10 جستجوی برتر در گوگل در رابطه با بازار رمزارز!

راهنمای مطالعه

10 جستجوی برتر گوگل مربوط به ارزهای دیجیتال افزایش کنجکاوی در بین سرمایه‌گذاران عمومی را نشان می‌دهد – که با دو “چرا”، سه “چیز” و پنج “چگونه” نشان داده‌شده است.

آنچه مردم درنهایت در گوگل جستجو می‌کنند، بینش خامی را در مورد طرز فکر واقعی افراد جامعه ارائه می‌دهد، که اغلب علاقه، ترس و طیف وسیعی از احساسات آنها را در مورد یک موضوع خاص آشکار می‌کند. برای شناسایی احساسات سرمایه‌گذاران در بازار نزولی که هنوز به انتهای خود نرسیده است، کوین تلگراف (Cointelegraph) به طور گسترده‌ای در وب جستجو کرد تا بیشترین سؤالات جستجو شده درگوگل را در مورد ارزهای دیجیتال را پیدا کند.

رمزارز چیست؟

حتی پس از سیزده سال فعالیت، محبوب‌ترین سؤالی که سرمایه‌گذاران عمومی از گوگل می‌پرسند این است که «ارز رمزنگاری‌شده چیست». این سؤال با حجم جستجوی جهانی 256 هزار جی‌وی، این جستجوی گوگل تقریباً پنج (4.7) بار دومین جستجوی مرتبط با رمزنگاری گوگل را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

این سؤال نشان‌دهنده شکاف – و دامنه وسیع – در آموزش گروه‌های مردمی در مورد ارزهای دیجیتال است. بااین‌حال، علیرغم تضاد آشکار منافع، کارآفرینان رمزارز از سراسر جهان اختلافات خود را کنار گذاشته و بر سر این موضوع متفق‌القول هستند که آموزش گروه‌های مردمی در زمینه ارزهای دیجیتال می‌تواند به‌عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش جریان اصلی عمل کند.

کریپتو چیست؟

دومین سؤال پرطرفدار در مورد ارزهای رمزنگاری‌شده در گوگل، در کمال تعجب، فقط تکرار سؤال اصلی است که می‌گوید: «کریپتو چیست». این سؤال 54 هزار جی وی را ثبت کرد که وقتی با نسخه قبلی خود ترکیب می‌شود، زمینه آموزش توده‌ها در مورد ارزهای دیجیتال را تقویت می‌کند.

سؤال هایی که با چه آغاز می‌شود عدم درک توده‌ها و نیاز به کوتاه کردن منحنی یادگیری برای سرمایه‌گذاران جدید و مشتاق را برجسته می‌کند.

چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم؟

در رتبه سوم برای اکثر جستجوهای محبوب گوگل، اولین سؤال مرتبط با سرمایه‌گذاری قرار دارد، “چگونه در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم.” با 44 هزار جی وی، سؤال گوگل نشان می‌دهد که باوجود طولانی شدن بازار نزولی، علاقه به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو افزایش‌یافته است.

کلمات کلیدی همچنین نیاز به ساده‌سازی فرآیند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کنند. این امر مستلزم طراحی مجدد پلتفرم‌های معاملاتی است تا آنها را برای سرمایه‌گذاران جدید که از امور مالی سنتی خارج می‌شوند، بصری‌تر کند.

استخراج کریپتو چیست؟

کسب رتبه چهارم با 37 هزار جی وی ، جستجوی گوگل است که به‌طور شگفت‌انگیزی طبیعی‌ترین پیشرفتی است که در هنگام یادگیری عمیق در مورد اکوسیستم کریپتو انجام می‌شود – “کریپتو ماینینگ چیست”.

سرمایه‌گذارانی که درک سطح پایه از اکوسیستم کریپتو دارند، تمایل دارند استخراج را به‌عنوان وسیله‌ای برای کسب درآمد غیرفعال از طریق ارزهای دیجیتال امتحان کنند. فکر استفاده مجدد از یک کامپیوتر قدیمی برای به‌دست آوردن ارزهای دیجیتال با پشتیبانی از شبکه، جستجوی محبوبی است که مربوط به‌روزهای اولیه کریپتوکارنسی است. بااین‌حال، سکوهای استخراج خارج از قفسه به ماینرهای تازه‌کار این امکان را داده است تا استخراج ارز دیجیتال را به‌عنوان یک شغل قابل‌دوام در نظر بگیرند.

چگونه ارز دیجیتال بخریم؟

با توجه به محبوبیت فزاینده ارزهای رمزنگاری‌شده، جستجوی “چگونه ارز رمزنگاری‌شده بخریم” جایگاه پنجم را به‌عنوان پرجستجوترین کلمات کلیدی مرتبط با رمزنگاری در گوگل به خود اختصاص داده است. 36 هزار جی وی نشان‌دهنده علاقه آشکار به خرید ارزهای دیجیتال است.

بازارهای نزولی اغلب به‌عنوان جدول زمانی عالی برای سرمایه‌گذاری با بازده بالا در نظر گرفته می‌شوند. با توجه به کاهش قیمت‌ها، سرمایه‌گذاران موجود و جدید برای شناسایی چنین سرمایه‌گذاری‌هایی در رقابت هستند، زیرا بازار آماده بازگشت به روند صعودی می‌شود.

چرا کریپتو در حال سقوط است؟

تأثیر بازارهای نزولی طولانی‌مدت در جستجوهای برتر گوگل دیده می‌شود زیرا سرمایه‌گذاران سعی می‌کنند پاسخی برای این سؤال بیابند که «چرا کریپتو سقوط می‌کند». ثابت شد که بازار نزولی سال 2022 برای چندین اکوسیستم کریپتو فاجعه‌بار بود و میلیون‌ها دلار را یک شبه از بین برد. درنتیجه، جستجوی گوگل نشان‌دهنده 33 هزار جی وی بود.

سقوط آزاد مداوم قیمت‌ها، همراه با عدم‌حمایت آشکار برای کاهش سقوط، احساسات منفی زیادی را برای سرمایه‌گذاران در سراسر جهان ایجاد کرد. بااین‌حال، علی‌رغم زیان‌ها، تورم در امور مالی سنتی، سرمایه‌گذاران را وادار کرده است که بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال محبوب را به‌عنوان پوششی در برابر کاهش قدرت خرید موردبررسی قرار دهند.

رمزارز چگونه کار می‌کند؟

یک سؤال اساسی که توسط سرمایه‌گذاران امروزی پرسیده می‌شود – “ارز رمزنگاری‌شده چگونه کار می‌کند” – با 27 هزار جی وی، هفتمین سؤال پرطرفدار در گوگل درزمینه ارزهای دیجیتال است.

پس از ضررهای عظیم، عموم مردم در مورد عملکرد داخلی یک پروژه رمزنگاری متفاوت شده‌اند. درک نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال (یا یک پروژه رمزنگاری خاص) به کشف ریسک‌های پنهان سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.

چرا کریپتو ازکارافتاده است؟

با وجود پروژه‌های محبوبی که سرفصل‌های ثابتی را برای اختلالات سرویس ایجاد می‌کنند، عموم مردم می‌پرسند «چرا کریپتو خراب است» که منجر به جستجوی 21 هزار جی وی می‌شود.

با توجه به اینکه پروژه‌ها به دلایل مختلف مجبور به توقف برداشت و مسدود کردن وجوه می‌شوند، سرمایه‌گذاران تمایل دارند پاسخ‌ها را از طریق اینترنت پیدا کنند. این جستجو که در لیست 10 برتر قرار می‌گیرد، افزایش بی‌سابقه در خاموش شدن سرویس‌ها را نشان می‌دهد. لغو نابهنگام خدمات و خاموش شدن بلاک چین محرک‌های اصلی احساسات منفی سرمایه‌گذاران هستند.

چگونه یک ارز دیجیتال ایجاد کنیم؟

برای بسیاری، ایده ایجاد، بازاریابی و فروش ارز دیجیتال خود بهتر از سرمایه‌گذاری در چیزی است که توسط دیگران ایجادشده است. “چگونه یک ارز رمزنگاری‌شده ایجاد کنیم” نهمین عبارت جستجو شده در گوگل در فضای رمزنگاری با 14 هزار جی وی است.

اکنون سرویس‌های خارج از اینترنت به هرکسی اجازه می‌دهند توکن های خود را راه‌اندازی کنند. بااین‌حال، صرفاً راه‌اندازی یک ارز دیجیتال بدون هدف ارائه یک مورداستفاده، در درازمدت با شکست مواجه می‌شود.

نحوه معامله ارز دیجیتال؟

آخرین مورد در لیست 10 سؤال برتر گوگل، “چگونه ارز دیجیتال را معامله کنیم” با 13 هزار جی وی است. باوجود افزایش محبوبیت رایج ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران به تحقیق در مورد روش‌های جدید تجارت ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهند.

بر اساس حوزه‌های قضایی، پلتفرم‌های ارز دیجیتال شروع به ارائه خدمات متناسب با الزامات نظارتی منطقه کرده‌اند. درنتیجه، سرمایه‌گذاران باید برای شناسایی مناسب‌ترین پلتفرم‌ها برای تجارت کریپتو تحقیق کنند و درعین‌حال از رعایت قوانین محلی اطمینان حاصل کنند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

3 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
عظیمی
1 سال قبل

عالی

1 سال قبل

7

1 سال قبل

عالی

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت