100 آدرس برتر بیت کوین در روند صعودی اخیر خریدار بودند!

راهنمای مطالعه

طبق آمار ارائه شده، دارایی 100 آدرس برتر ثروتمندترین صاحبان بیت کوین در حال افزایش است و در طی 30 روز گذشته این آدرس‌ها، 16 درصد بیت کوین بیشتری جمع آوری کردند. در واقع این آدرس ها 334 هزار واحد بیت کوین بیشتری به حساب‌های خود با ارزش حدودی 11 میلیارد دلار افزودند. اکثریت سرمایه گذاران بیت کوین به ندرت به کاهش قیمت اخیر بیت کوین از 41 هزار دلار به زیر 33 هزار دلار واکنش نشان دادند و تنها هفت آدرس بیت کوین، از زمانی که بیت کوین در بالاترین قیمت خود در تاریخ 10 ژانویه به سر می‌برد، سرمایه خود را از بیت کوین بیرون کشیدند.

شاید تعجب آور باشد، اما بسیاری از بزرگترین آدرس‌های حساب بیت کوین، هنوز در بازار گاوی اخیر تراکنشی نداشتند، شایان ذکر است که حداقل ده مورد این آدرس ها توسط صرافی هایی مانندHuobi ،Binance ، Bittrex و Kraken کنترل و معامله می‌شوند. تخمین‌های انجام شده بر این مبنا است که بقیه آدرس‌ها متعلق به ترکیبی از موسسات سرمایه گذاری و ثروتمندان هستند و تمایز قائل شدن بین این دو تقریبا غیرممکن است. نکته‌ی مهم در این رابطه این است که نوسانات بیت کوین به هیچ عنوان روی سرمایه گذاران بلند مدت این رمز ارز، اثر خاصی نمی‌گذارد.

در حال حاضر برای اینکه بتوانید خود را به رده برتر آدرس‌های بیت کوین برسانید، باید بیش از 336 میلیون دلار بیت کوین در اختیار داشته باشید و برای شکستن رکورد ده آدرس برتر به میزان 2.2 میلیارد دلار بیت کوین نیاز می‌باشد. آدرس های موجود در لیست برتر اغلب به دلایل مختلف مورد توجه قرار گرفته است، از جمله آدرس‌هایی که تصور می‌شود متعلق به خالق رمز ارز بیت کوین یعنی ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) باشد.

طبق آنالیز و تحلیل های شبکه آماری BitInfoCharts، 64 آدرس از 100 آدرس برتر بیت کوین، هرگز حتی یک ساتوشی هم از حساب خود خارج یا معامله نکردند که در نوع خود آمار بسیار جالبی است. این آدرس ها که در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون  واحد بیت کوین را با ارزش تقریبی 85 میلیارد دلار کنترل می‌کنند، 11 عدد از این آدرس‌ها بیشتر از نه سال عمر دارند. اگرچه هیچ کس نمی‌تواند ثابت کند که 300 هزار واحد بیت کوین نگهداری شده توسط این آدرس ها از بین رفته است، اما اکثر مردم چنین تصوری در ذهن دارند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت