80 درصد از آدرس های اتریوم در بازه ی سوددهی قرار دارند!

80 درصد از آدرس های اتریوم در بازه ی سوددهی قرار دارند!

راهنمای مطالعه

شبکه ی تحلیلی و خبری گلس نود (Glassnode) در گزارشی به بررسی وضعیت آدرس های اتریوم (ETH) و میزان سوددهی آن ها پرداخت. طبق مستندات ارائه شده توسط این شبکه ی تحلیلی، در حدود 80 درصد از آدرس های اتریوم در بازه ی سوددهی قرار دارند. وضعیتی که هرچند نشان از شرایط خوب این رمز ارز دارد، اما می تواند برای روند آتی بسیار خطرآفرین باشد و باعث رقم خوردن روند ریزشی اتریوم شود. زیرا همواره در بازه ی سوددهی، بخشی از سرمایه­گذاران دارایی های خود را به هدف نقد کردن سود کسب شده، برای فروش به بازار عرضه خواهند کرد و باعث ریزش قیمت خواهند شد.

گزارش گلس نود

گلس نود با انتشار نموداری در توییتر، به تشریح وضعیت آدرس های اتریوم پرداخت. وی در گزارش خود بیان کرد که در سال جاری این سومین باری است که اتریوم در چنین شرایطی قرار می گیرد.

با بررسی نمودار، مشخص است که هرباری که اتریوم در چنین شرایطی قرار داشت، بعد از مدتی وارد روند اصلاح قیمت شد و روند نزولی به خود گرفت. شرایطی که این بار نیز می تواند برای این رمز ارز تکرار شود. گلس نود در رابطه با گزارش خود بیان کرد که در این بررسی، فقط آدرس های شخصی لحاظ شده و قراردادهای شبکه را جزو آمار به حساب نیاورده است. اتریوم در سال جاری یکی از خوب های بازار رمز ارز بوده و چندین بار برای رشد و دستیابی به قیمت های سطوح بالا اقدام کرده است. اگر شرایط به وجود آمده باعث ریزش این رمز ارز نشود، می توان به روند صعودی امیدوار بود.

در حال حاضر بیت کوین (BTC) به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز شرایط نوسانی خاصی را سپری می کند و اتریوم نیز به علت همبستگی معناداری که با این رمز ارز دارد، در شرایط عدم اطمینانی به سر می برد. درواقع با ریزش چند درصدی بازار رمز ارز، احتمال دارد که بخش زیادی از کاربرانی که در بازه ی سوددهی به سر می برند، برای حفظ سود، اتریوم های خود را برای فروش به سمت بازار هدایت کنند و باعث افت قیمت شوند. در واقع می توان گفت که روند چند روز آینده­ی اتریوم، وابستگی شدیدی به رفتار بیت کوین در روزهای آتی خواهد داشت.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]