800 میلیون دلار بیت ‌کوین در طی 24 ساعت لیکوئید شد!

800 میلیون دلار بیت ‌کوین در طی 24 ساعت لیکوئید شد!

راهنمای مطالعه

در 21 دسامبر بازار ارزهای رمزنگاری شده یک روز بسیار پرنوسان را تجربه کرد، به طوری که بیش از 800 میلیون دلار از موقعیت‌های لانگ و شورت بیت کوین (BTC) لیکوئید شدند.

قیمت بیت کوین در روز 21 دسامبر مانند حرکت یک ترن هوایی افزایش یافت و نوسانات پر فراز و نشیبی داشت. در میان همه این‌ها‌، بازار تنها در 24 ساعت بیش از 800 میلیون دلار از موقعیت های لانگ و شورت را لیکوئید کرد.

معامله گری همچون یک بازی است که مجموع این بازی صفر است. برای اینکه کسی برنده شود، شخص دیگری باید ببازد. این موضوع در عملکرد بازار در روز 21 دسامبر کاملاً مشهود بود. قیمت بیت کوین در عرض چند ساعت از بالاترین سطح خود یعنی 24300 دلار به سطح 21850 دلار رسید. از نظر هرکسی که فکر می‌کند می‌تواند این بازار را پیش بینی کند باید گفت بازار رمز ارزها راه خودش را می‌رود و شما باید با او همگام شوید. بیت کوین با نادیده گرفتن پیش بینی‌های نزولی، دوباره شروع به افزایش قیمت کرد. شایان ذکر است که این افزایش اخیر اندکی پس از اعلام MicroStrategy برای خرید گسترده بیت کوین به ارزش 650 میلیون دلار صورت گرفت.

متاسفانه برای بسیاری از معامله گران، این نوسانات سرسام آور منجر به لیکوئید شدن 811 میلیون دلار در موقعیت‌های خرید و فروش شده است.

به نظر می‌رسد معامله گران این بار مبلغ زیادی را از دست داده‌اند، زیرا بیش از 80٪ از لیکوئیدها‌، به طور متوسط ​​در صرافی‌های بزرگ، در موقعیت‌های خرید قرار دارند.

طبق معمول صرافی بایننس که پیشتاز صرافی‌ها به شمار می‌آید، حدود 44.76٪ از کل لیکوئید‌ها را به خود اختصاص داد. بعد از بایننس صرافی‌های Huobi‌، OKEx و Bybit صرافی‌هایی بودند که بخشی از سرمایه معامله گران در آن‌ها لیکوئید شدند.

منبع: Cryptopotato

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]