98 درصد از بیت‌ کوین‌های خریداری شده، در بازه‌ی سوددهی قرار دارند!

راهنمای مطالعه

طبق گزارش منتشر شده توسط بخش خبری و تحلیلی Glassnode، با ورود بیت کوین به کانال 12 هزار دلار، 97.6 درصد از خروجی‌های تراکنش‌ خرج‌ نشده بیت‌کوین (BTC UTXO ) در سود هستند. این بدان معناست که تنها 2.4 درصد از UTXO (به‌عنوان بخشی از تراکنش بین کیف پول‌ها) هنگامی‌که قیمت بیت‌کوین بالاتر از سطح 12000 دلار قرار داشته است، ایجاد شده‌اند. Glassnode اظهار داشت:

“حرکت بیت‌کوین به سمت ثبت رکورد تاریخی جدید (که در آن صورت این معیار به 100 درصد می‌رسد)، دوره‌های بلندمدت در سطح 12000 دلار و سطوح بالاتر، از ویژگی‌های حرکت گاوی هستند.”

با وجود اصلاح جزئی که روز سه ‌شنبه شاهد آن بودیم، بیت‌کوین با سود حدوداً 30 درصدی خود در یک ماه گذشته‌، همچنان برای سرمایه‌گذاران‌ دلگرم‌کننده است. اصلاحی که در بازار طلا و بورس رخ داد یکی از دلایل فشار فروش در بازار بیت‌کوین بود. با این ‌وجود، شاخص‌های بنیادی بیت‌کوین اکنون قدرتمندتر از همیشه برقرارند. بنا به گزارش پیشین کوین‌تلگراف (Cointelegraph)، اخیراً متوسط شاخص هش ریت (Hash Rate) به بالاترین حد تاریخی خود رسیده است، درحالی‌که سختی شبکه نیز بر اساس افزایش نرخ هش، تنظیم مجدد خواهد شد.

Glassnode در ادامه افزود که هر بار سودآوری UTXO از 95 درصد عبور میکند، منجر به جهش کوتاه ‌مدت اما به ‌شدت گاوی بیت‌کوین می‌شود که تا سه ماه به طول می‌انجامد. در همین حال، سایر معیارها نیز نشان می‌دهند که بیت‌کوین احتمالاً در آستانه یک حرکت گاوی بلندمدت‌ قرار گرفته است، نه در پایان یک رشد ناگهانی و کوتاه‌مدت. به‌طور خاص، قطب‌نمای Compass که مجموعه‌ای از عوامل مختلف را برای تعیین قدرت بیت‌کوین در نظر می‌گیرد، کماکان حاکی از یک روند شدیداً گاوی است. در این گزارش آمده، قرارگیری عقربه قطب‌نمای گلس‌نود در یک‌چهارم بالایی سمت راست، نشان‌دهنده تداوم احساسات خوش‌بینانه نسبت به بازار صعودی و فعالیت‌های درون ‌زنجیره‌ای است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت