تبلیغات در ارز جدید

برند خود را در یک رسانه شایسته معرفی کنید

برای دریافت قیمت و جزییات فرم زیر را تکمیل نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.

"(الزامی)" indicates required fields

کدامیک از خدمات زیر مد نظر شماست؟(الزامی)

کارشناس تبلیغات در واتس اپ

کارشناس تبلیغات در واتس اپ

تبلیغات بنری

به شکل درست دیده شوید

مخاطبین ارزجدید بازار هدف جذاب‌تری برای شرکت‌ها به شمار می‌روند. از آنجایی که تجربه کاربری برای مجموعه ما اهمیت زیادی دارد، این تبلیغات را با سختگیری بیشتری انتخاب می‌کنیم و تعداد آن‌ها نیز بسیار محدود است. همچنین در طراحی این جایگاه‌ها تلاش کرده‌ایم تا فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای تبلیغات شما در نظر بگیریم به طوریکه در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه ممکن برای شما عزیزان حاصل شود.

ارزجدید می‌تواند محیطی با پرستیژ برای معرفی کسب‌وکار شما به خوانندگان فهیم و اهل مطالعه خود باشد. تیم‌های توسعه‌بازار و طراحی چطور نیز می‌توانند در زمینه طراحی بنر و بهینه‌سازی پیوسته نتیجه تبلیغات بنری، شما را همراهی کند تا اهداف و معیارهای کلیدی عملکرد (KPI) مورد نظر شما تا حد امکان محقق شوند.

رپورتاژآگهی و محتوای حمایت شده

ارتباطی عمیق‌تر و بلندمدت‌تر

با انتشار رپورتاژآگهی، علاوه بر آگاهی از برند، محصول یا خدمات، رویداد و …، می‌توانید چند لینک فالو دائمی نیز از وب‌سایت ارز جدید دریافت کنید و وضعیت سئو خود را بهبود دهید. این محتوا توسط شما یا تیم ما تولید و در وب‌سایت ارز جدید منتشر می‌شود و به صورت مادام‌العمر نیز در وب‌سایت باقی خواهد ماند.

طبیعی است که هر چه متن محتوا، تیتر و عکس‌ها حرفه‌ای‌تر و با کیفیت‌تر باشند، بازدهی تبلیغات بیشتر است؛ چرا که از نظر موتور جست‌وجوی گوگل، رفتار کاربر در این محتواها اُرگانیک‌تر بوده و در نهایت گوگل ارزش بیشتری برای آن محتوا و لینک‌های موجود در آن قائل خواهد شد.

تبلیغات هدفمند در یک یا چند مطلب خاص

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در هنگام جستجو در زمینه کاری خود، با یک یا چند مقاله از وب‌سایت ارز جدید در نتایج بالای گوگل مواجه شده‌اید. شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر از بازار هدف شما هر روز همان موضوعات را جستجو و به همان مقاله مراجعه می‌کنند. این به معنای یک فرصت بزرگ برای شما است که با حضور خود در آن مقاله و معرفی محصولات یا خدمات‌تان بتوانید به بهینه‌ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. همچنین بـا توجه به تغییرات جدیـد گوگل، دریافت لینـک از مطالب مرتبط برای بهبود سـئو، بسـیار ارزشـمندتر از حالت‌هـای دیگـر اسـت.

بنابراین تبلیغات هدفمند در مقاله‌های تخصصی ارز جدید، یک ابزار قدرتمند برای افزایش فروش و بهبود وضعیت سئو شماست. بـرای انتخـاب مطالب مرتبط با کسب‌وکار خود می‌توانیـد از مشـاورین تبلیغاتی ما در وب‌سـایت ارز جدید نیز کمک بگیرید.

دریافت لینک از انتهای صفحات سایت (Footer)

سئو هدفمند و گسترده

در این روش لینک فالوی مورد نظر شما در انتهای صفحات دسته‌بندی‌های مرتبط در وب‌سایت ارز جدید و در بخش «لینکدونی» قرار خواهد گرفت. در این حالت علاوه بر اینکه قدرت دامنه وب‌سایت و نرخ بازدید روبات‌های گوگل از صفحه مورد نظرتان افزایش می‌یابد، وضعیت سئو وب‌سایت شما نیز به دلیل مرتبط بودن لینک با موضوعات دسته‌بندی بهبود چشم‌گیری خواهد داشت.

برگزاری مسابقه

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

شما می‌توانید اسپانسر مسابقه نویسندگی ارز جدید شوید و ارتباطی نوین و عمیق با کاربران هدف خود برقرار کنید. مزایای تبلیغات با این سبک:

  • تعامل (engagement) بسیار بالاتر نسبت به سبک‌های تبلیغاتی دیگر
  • امکان جمع‌آوری محتوای ارزشمند با همکاری کاربران علاقه‌مند به محصول یا خدمت شما
  • تاثیر بسیار مثبت بر روی چهره برند با برگزاری مسابقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی
  • یافتن مشتریان جدید با هدیه دادن ووچر یا بن خرید به کاربران شرکت‌کننده یا منتخب
  • تبلیغات رایگان در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی و بنری در وب‌سایت ارز جدید

توجه

اگر تبلیغ‌دهندگان محترم بدون کسب اجازه و دادن لینک فالو، از محتوای وب‌سایت ارز جدید در وب‌سایت خود استفاده نمایند، وب‌سایت ارز جدید پست تبلیغاتی شامل و نه محدود به رپورتاژآگهی یا محتوای حمایت شده تبلیغ‌دهنده را بدون اطلاع حذف خواهد نمود.