Grayscale : بازار بیت کوین شبیه سال 2016 است!

راهنمای مطالعه

گزارش جدید صندوق سرمایه گذاری رمز ارزها، Grayscale نشان می دهد که ساختار فعلی بیت کوین (BTC) در بازار به طور موازی با اوایل سال 2016 قبل روند صعودی تاریخی مشابه است. در این گزارش پیش بینی می شود که با تسریع تورم، تقاضا برای بیت کوین به میزان قابل توجهی رشد خواهد کرد و نیاز به یک دارایی امن را برجسته می کند و باعث افزایش استفاده رمز ارزها می شود. این گزارش چندین شاخص زنجیره ای را نشان می دهد که علاقه زیادی به رمز ارزها دیده می شود.

طبق گزارش منتشر شده توسط این شکه با توجه به افزایش علاقه به نگهداری بیت کوین برای بازه بلندمدت در برابر کوتاه مدت، شاهد پایین ترین نرح تاریخی تعداد بیت کوین در صرافی ها هستیم. Grayscale همچنین خاطرنشان می کند که آدرس های فعال روزانه در بالاترین سطح خود پس از سال 2017 قرار دارند. این گزارش ادعا می کند که کنار گذاشتن استاندارد طلا از سیاست های پولی ایالات متحده، چرخه هایی از حباب دارایی ها با بدهی به وجود آورده و به دنبال تسکین می باشد. Grayscale به وابستگی فزاینده اقتصاد ایالات متحده به کاهش کمی (چاپ پول) در این کشور اشاره می کند و تاریخ نشان می دهد که ترک این کار دشوار است.

شبکه S&P در پاسخ به برنامه های شناور فدرال رزرو برای بازگرداندن ارزش پول خود در سال 2018 بیان کرد که بیش از 20 درصد در طی سه ماه کاهش یافته است. با وجود ارزش دلار آمریکا از نظر ساختاری نسبت به سایر ارزهای مطرح، این گزارش ادعا می کند که سرمایه گذاران بخاطر تورم به وجود آمده از بسته محرک اقتصادی، در جستجوی راه هایی برای محافظت در برابر عرضه پول گسترده هستند. این مسئله سبب شده تا بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار رمز ارز، خود را به عنوان دارایی امن مطرح کند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت