آرامش نسبی در بازار رمز ارز و احتمال صعود بیت کوین!

راهنمای مطالعه

طبق آخرین اخبار منتشر شده توسط گوگل آنالتیک (Google Analytic) و گوگل ترندز (Google Trends)، بازار رمز ارز از حیث موضوعات مورد بحث و تعداد جستجوها، به دوران پیش از هاوینگ (Halving) بازگشته است. در واقع به نظر می رسد بازار رمز ارز و جامعه ی آن، هاوینگ را فراموش کرده و بازار به آرامش رسیده است. اما نکته ی دیگری که در این مورد وجود دارد، کلمات کلیدی است که کاربران در رابطه با بازار رمز ارز به جستجو می پردازند. شرایط جستجوها بسیار شبیه به اواسط ماه آوریل است، زمانی که بیت کوین (BTC) از 6800 دلار تا 10 هزار دلار در طی سه هفته رشد داشت.

گزارش کوین تلگراف

طبق تحلیل شبکه ی کوین تلگراف (Cointelegraph)، به نظر می رسد بازار برای یک روند صعودی خود را آماده می کند. در واقع جستجوهای منفی مربوط به بازار رمز ارز و پیامدهای هاوینگ، کاهش یافته و بیشتر کاربران به دنبال جنبه های مثبت بازار و نحوه ی ورود برای سرمایه گذاری می باشند.

شاخص ترس و طمع (Fear & Greed) نیز همگام با روند جستجوی بیت کوین به حالت عادی بازگشته و در بازه ی تعادل قرار دارد. درواقع طبق نظر تحلیل گران به نظر می رسد بازار در آرامش نسبی قرار دارد و می تواند خود را برای یک روند صعودی آماده کند. البته باید اشاره کرد که برخی از صاحب نظران بر این باورند که در ابتدا شاهد روند اصلاح قیمت خواهیم بود و سپس بیت کوین روند صعودی خود را شروع خواهد کرد.

علاوه بر شاخص های بنیادی و تحلیلی، شرایط اقتصادی و سیاسی کشورها به گونه ای است که تقاضا برای بیت کوین به شدت افزایش یافته و همین موضوع می تواند باعث تقویت روند صعودی بیت کوین شود. روندی که به نظر می رسد بعد از اصلاح قیمت، شروع خواهد شد. هاوینگ بیت کوین و کاهش عرضه نیز می تواند تاثیر مضاعفی روی روند صعودی بیت کوین داشته باشد. طبق آمار منتشر شده، تقاضا و خرید بیت کوین بسیار بیشتر از 900 واحدی است که از سمت استخراج کنندگان به بازار عرضه می شود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت