آیا بیت کوین بعد از هاوینگ به 70 هزار دلار خواهد رسید؟

راهنمای مطالعه

بسیاری از تحلیل گران پیش از شرایط بحرانی حال حاضر، سال 2020 را برای بیت کوین (BTC) سال طلایی می دانستند و پیش بینی های بسیاری از حیث قیمتی برای این رمز ارز ارائه دادند. پیش بینی هایی که اکثر آن ها در بازه ی 50 تا 100 هزار دلار بود. اما بحران پیش آمده و شرایط نامساعد اقتصادی بسیاری از فعالان حوزه رمز ارز را به این فکر فرو برد که شاید بیت کوین و بازار رمز ارز نیز گریبان گیر این وضعیت شوند و نتوانند عملکرد مناسبی را ارائه دهند. بررسی ها و داده های جدید حاکی از آن است که پیش بینی ها و نقطه عطف بودن سال 2020 برای بیت کوین به قوت خود باقی است.

پلن بی (PlanB)، تحلیل گر معروف و به نام حوزه رمز ارز، بررسی جامعی را در رابطه با ارزش بیت کوین بعد از هاوینگ پیش رو انجام داد. وی در این بررسی از تطابق دیگر بازارهای مالی با بازار بیت کوین استفاده کرد. قانون عرضه و تقاضا یکی از اصلی ترین شاخص ها برای تعیین ارزش و قیمت یک دارایی می باشد. در بازارهای فلز و طلا با کاهش 50 درصدی عرضه همواره قیمت، جهش صعودی را تجربه کرده و این اتفاق قطعا برای بیت کوین نیز خواهد افتاد. اگر به تاریخچه ی بیت کوین و هاوینگ های گذشته نیز نگاه کنیم، بعد از هر هاوینگ، بیت کوین یک انقلاب قیمتی را تجربه کرد. پلن بی در این رابطه این چنین بیان کرد:

“بیت کوین اکنون در بازه قیمتی 7 هزار دلار قرار دارد و اگر نوسانات بالا و پایین را هم در نظر بگیریم، میانگین قیمت در همین حدود قرار خواهد گرفت. حال به گذشته نگاه کنیم، میانگین قیمت قبل از هاوینگ سال 2016، 300 دلار بود و پیش از هاوینگ سال 2012 تنها 6 دلار!! خیلی مشتاق هستم تا ببینم بعد از هاوینگ 2020 چه اتفاقی خواهد افتاد.”

شاید در حال حاضر قیمت هایی همچون 70 هزار دلار دور از ذهن باشد اما بیت کوین بارها نشان داده که توانایی غافلگیر کردن را دارد. به خصوص در این برهه زمانی که سومین هاوینگ این رمز ارز در پیش است. همچنین برخی از تحلیل گران معتقد هستند که شرایط بحرانی پیش آمده بیشتر برای بیت کوین یک فرصت است تا تهدید و مردم با درک این موضوع به سمت بازار رمز ارز روانه خواهند شد و باعث افزایش نقدینگی این بازار و رشد آن خواهند شد.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت