آینده بازارهای مالی و به خصوص بازار بیت کوین، درخشان خواهد بود!

آینده بازارهای مالی و به خصوص بازار بیت کوین، درخشان خواهد بود!

راهنمای مطالعه

تام لی (Tom Lee) تحلیل گر و فعال اقتصادی، در آخرین مصاحبه ی خود به بحث پیرامون شرایط حاکم بر بازارهای مالی و بحران اقتصادی کنونی پرداخت. وی معتقد است که بازارهای مالی، در حال بازیابی خود هستند و می توان به بازگشت دوران اوج آن ها امیدوار بود. لی در رابطه با بازار رمز ارز نیز بیان کرد که بیت کوین (BTC)، عملکرد بسیار چشمگیری در شرایط بحرانی داشته و نشان داد که می توان به عنوان یک دارایی امن روی این رمز ارز حساب کرد.

تام لی در ادامه ی صحبت خود به موضوع کسب و کارهای خرد پرداخت و بیان کرد که با توجه به روند فعلی، کسب و کارها نیز توانایی بازیابی خود را دارند. در واقع رابطه ی بین بازارهای مالی و کسب و کارها، یک رابطه ی دو طرفه است و پیشرفت هرکدام بر روی طرف مقابل تاثیر بسزایی خواهد داشت. در حال حاضر با تزریق پول توسط دولت و فدرال، کسب و کارهای کوچک توانستند تا حدودی از خطر ورشکستگی نجات پیدا کنند و همین موضوع، سبب بازیابی بازارهای سهام و بورس شده است.

لی در انتهای مصاحبه ی خود به موضوع بیت کوین و بازار رمز ارز پرداخت. وی در این رابطه بیان کرد که بحران کنونی برای بازار رمز ارز و بیت کوین توانست نقش یک فرصت را ایفا کند، در صورتی که اکثر جامعه شرایط کنونی را تهدید می دانستند. با عملکرد خوب بیت کوین، این رمز ارز بار دیگر بر سر زبان ها افتاده و توانست نظر بسیاری از فعالین حوزه اقتصاد را به خود جلب کند. در واقع بسیاری از تحلیل گران، بیت کوین را رقیب اصلی طلا در بحث دارایی امن می دانند و معتقد هستند که بیت کوین توانایی پیشی گرفتن از طلا را از این حیث، دارا می باشد.

لی به صراحت بیان کرد که به دو دلیل شاهد رشد نجومی بیت کوین خواهیم بود، نخست بحث بی ارزش شدن دلار و تورمی که در آینده شکل خواهد گرفت، به خصوص با تصمیمی که دولت آمریکا مبنی بر تزریق دلار بدون پشتوانه گرفته است. و دلیل بعدی، موضوع هاوینگ (Halving) که همواره به عنوان یک نقطه عطف در روند حرکتی بیت کوین، نقش ایفا کرده است. هاوینگ با تغییرات بنیادی که در ساختار شبکه ی بیت کوین ایجاد می کند، باعث متحول شدن بازار این رمز ارز خواهد شد.

منبع: usethebitcoin

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]