احتمال ورود بیت کوین به کانال 9 هزار دلار!

احتمال ورود بیت کوین به کانال 9 هزار دلار!

راهنمای مطالعه

برخلاف روند حاکم بر اقتصاد و بازارهای مالی، بیت کوین ( BTC) در چند هفته ی اخیر توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد و هفته به هفته روند صعودی خود را تقویت کند. از پنج شنبه ی سیاه بازارهای مالی تا به امروز، بیت کوین در حدود 80 درصد رشد داشته و از 3700 دلار تا 7500 دلار صعود کرده است. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین در نقطه قیمتی 7090 دلار قرار دارد.

بعد از ریزش شدید بازار رمز ارز، در ابتدا بسیاری از تحلیل گران بر این باور بودند که احتمال ریزش بیشتر وجود خواهد داشت و برخی قیمت 3150 دلار را برای بیت کوین پیش بینی کرده بودند. اما با توجه به رفتار بیت کوین و بازار رمز ارز، تحلیل گران نظر خود را تغییر دادند و معتقد هستند که بیت کوین می تواند روند صعودی خود را ادامه دهد و در روزهای آتی تا 9 هزار دلار صعود کند.

بیت کوین و کانال 9 هزار دلار

احتمال ورود بیت کوین به کانال 9 هزار دلار!

گلکسی (Galaxy)، تحلیل گر و تریدر بازار رمز ارز که با نام مستعار در این حوزه فعالیت می کند به اظهار نظر در رابطه با روند اخیر بیت کوین پرداخت. وی معتقد است که رفتار بیت کوین بسیار به اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه شبیه است. بازه ای که بعد از آن شاهد رشد قیمت  بیت کوین بودیم. در آن زمان با توجه به شاخص های موجود بیت کوین 35 درصد رشد داشته و در در این برهه زمانی نیز می توان انتظار چنین رشدی را داشت. اگر بیت کوین از همان رفتار تبعیت کند در ابتدا ماه می شاهد بیت کوین 9 هزار دلاری خواهیم بود.

احتمال ورود بیت کوین به کانال 9 هزار دلار!

بیزنایز (Nunya Bizniz) دیگر تحلیل گر این حوزه از حیث فاندامنتالی به این موضوع پرداخت و وی نیز معتقد است که با توجه به هاوینگ پیش رو احتمال رخداد چنین روندی بسیار محتمل است. در دو دوره ی گذشته نیز پیش از هاوینگ، بیت کوین رشد قابل توجهی داشت.

هاوینگ به دلیل تاثیری که بر روی عرضه می گذارد، می تواند باعث افزایش قیمت شود و بسیاری از فعالین این حوزه سعی می کنند قبل از کاهش عرضه و زمانی که تعادل بین عرضه و تقاضا برقرار است خرید خود را به هدف سودآوری در بلند مدت انجام دهند. بنابراین انتظار می رود که پیش از هاوینگ شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشیم.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت