احتمال 100 هزار دلاری شدن بیت کوین در سال 2021!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) در دو روز گذشته عملکرد بسیار چشمگیری داشته و توانست کانال 10 هزار دلار را نیز ببیند. مارک یوسکو (Mark Yusko)، مدیر ارشد شرکت Morgan Creek طی مصاحبه ای در رابطه با وضعیت کنونی و آینده ی بیت کوین به صحبت پرداخت. وی بیان کرد که بیت کوین تا ابتدای سال آینده می تواند تا 1000 درصد رشد را تجربه کند. مارک اشاره کرد که اگر ظرفیت بازار بیت کوین به میزان ظرفیت بازار طلا افزایش پیدا کند، قطعا می توان در سال 2021 و در نهایت 2022 شاهد بیت کوین 100 هزار دلاری باشیم.

مارک در ادامه صحبت خود بیان کرد که با توجه به سومین هاوینگ (Halving) بیت کوین، بازار در شرایط بسیار مساعدی به سر می برد. به خصوص بعد از عملکرد فوق العاده ای که در شرایط بحرانی داشت توانست تمام ویژگی های یک دارایی امن را پیاده سازی کند. بعد از ریزش شدید بیت کوین در پنج شنبه ی سیاه و سقوط تا 3600 دلار، اکنون این رمز ارز در سطح قیمتی 9800 دلار قرار دارد. بیت کوین نقش یک دارایی امن را به شکل کامل ایفا کرده و نه تنها ارزش سرمایه افراد را حفظ کرد، بلکه در این بازه با سوددهی نیز همراه بوده است.

پتانسیل 400 هزار دلاری بیت کوین
مارک در انتهای صحبت خود به بحث مقایسه ی طلا و بیت کوین پرداخت. وی بیان کرد که بیت کوین هنوز از نظر برخی شاخص ها و پذیرش عمومی از بازار طلا عقب است. در واقع اگر بیت کوین از حیث شاخص های نام برده با طلا برابر شود، می تواند تا 400 هزار دلار رشد کند. وی معتقد است که بیت کوین می تواند در طی 7 تا 10 سال آینده از بازار طلا پیشی بگیرد و به قیمت های نجومی برسد. زمان رسیدن به نقطه ی اوج می تواند نسبت به بیت کوین هایی که در شبکه گم می شوند، متغیر باشد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت