اصرار مجدد پلن‌ بی بر رسیدن بیت‌ کوین به قیمت 100 هزار دلاری!

راهنمای مطالعه

پلن‌بی (PlanB )، خالق مشهور مدل S2F، همچنان معتقد است که بیت‌کوین (BTC) به‌طور اجتناب‌ناپذیری به قیمت 100 هزار دلار یا بیشتر خواهد رسید و برطبق پیش‌بینی او بیت‌کوین تا پایان سال 2023 به این سطوح دست خواهد یافت. پلن‌بی، که نام مستعار یکی از تحلیل‌گران توییتری و خالق مدل انباشت به جریان و تغییرات آن است، با انتشار توییتی بار دیگر بر مدل خود تاکید کرد. این تحلیل‌گر با استفاده از S2F و رگرسیون لگاریتمی تخمین زد که این ارز دیجیتال تا پایان سال 2023 به قیمت شش رقمی خواهد رسید.

پلن‌بی توضیح داد که بر طبق مقایسه بیت‌کوین با دارایی‌های دیگری مانند طلا، نسبت سهام به جریان آن در حدود 60 است درحالی‌که ارزش بازار آن 10 تریلیون دلار است. به‌این‌ترتیب، وی نتیجه‌گیری نمود: «درصورتی‌که پس از هاوینگ بعدی، ارزش بیت‌کوین کمتر از طلا باشد واقعاً جای شگفتی خواهد داشت». هاوینگ بعدی قرار است در اوایل سال 2024 انجام شود. مدل انباشت به جریان، انباشت را اندازه ذخیره موجود (یا ذخایر) و جریان را به‌عنوان عرضه سالانه بیت کوین‌های جدید در گردش می‌بیند.

پلن‌بی مدل دیگری نیز معرفی کرده بود که آن را «مدل طبقه» یا «بدترین سناریو» می‌نامید که برای چندین ماه متوالی دقت بالایی را به نمایش گذاشت. بااین‌حال، در نوامبر و دسامبر سال گذشته این مدل نیز با شکست مواجه شد زیرا قیمت بیت‌کوین را 98 هزار دلار برای اولی و 135 هزار دلار در پایان دومی پیش‌بینی کرده بود. علی‌رغم این اشتباهات به نظر می‌رسد که پلن‌بی نسبتاً مطمئن است که حتی اگرچند سال بیشتر ازآنچه انتظار می‌رفت طول بکشد، بازهم بیت‌کوین به‌ناچار به قیمت شش رقمی خواهد رسید. 

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت