افزایش سختی شبکه بیت‌ کوین همزمان با 2 میلیون واحد باقی مانده!

راهنمای مطالعه

بر اساس آمار منتشر شده توسط بلاک چین دات کام (Blockchain.com)، سختی شبکه بیت‌کوین با قدرت محاسباتی موردنیاز برای استخراج بلاک‌های بیت‌کوین مرتبط است که در حال حاضر به نرخ هش تخمینی ۲۰۱.۸۴ اگزاهش در ثانیه (EH/s) نیاز دارد. با حمایت از افزایش سختی شبکه، نرخ هش بیت‌کوین در طول سال نقطه قوت خود را حفظ کرد. درحالی‌که در 13 فوریه به بالاترین سطح تاریخ 248.11 EH/s رسید.

نرخ هش بالاتر، انعطاف‌پذیری در برابر حملات دوگانه خرج کردن را تضمین می‌کند. در 4 مارس، تقریباً یک ماه قبل از رسیدن به بالاترین حد خود، سختی شبکه بیت‌کوین کاهش جزئی را از 27.96 تریلیون به 27.55 تریلیون تجربه کرد که درنهایت تا 30 مارس به 27.45 تریلیون کاهش یافت. پیش از آن، انعطاف‌پذیری شبکه بیت‌کوین از جولای 2021 به‌طور مداوم رشد کرد. باوجود تنها 2 میلیون بیت‌کوین برای استخراج به‌عنوان پاداش و هجوم ماینرهای بیت‌کوین از سراسر جهان، انتظار می‌رود شبکه بیت‌کوین به‌طور فزاینده‌ای قوی‌تر شود زیرا از جامعه پررونق پشتیبانی می‌کند. تخمین زده می‌شود که 2 میلیون بیت‌کوین باقی‌مانده (از مجموع 21 میلیون بیت‌کوین) درنهایت به دلیل عواملی ازجمله هاوینگ، تقریباً تا سال 2140 استخراج خواهد شد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت