افزایش شدید کارمزد شبکه ی بیت کوین!

راهنمای مطالعه

این روزها با نزدیک شدن به هاوینگ (Halving) بیت کوین (BTC)، بازار رمز ارز در شرایط خوبی به سر می برد. خرید و فروش ها و فعالیت های این حوزه به شدت افزایش یافته و کاربران در حال برنامه ریزی و آماده شدن با این رویداد تاریخی می باشند. اما با افزایش تراکنش ها و بالا رفتن ترافیک شبکه، کارمزد نیز افزایش خواهد یافت. طبق اطلاعات منتشر شده توسط شبکه ی خبری Bitinfocharts، میانگین کارمزد تراکنش های بیت کوین به بالاترین سطح خود در سال جاری رسیده است. بالاترین کارمزد ثبت شده در این برهه، 2.94 دلار می باشد.

این افزایش چشمگیر کارمزد زمانی که بیت کوین وارد کانال 9 هزار دلار شد، رخ داد. با آغاز روند صعودی بیت کوین در هفته ی گذشته، میزان فعالیت و تراکنش های شبکه به شدت افزایش یافته است. افزایش کارمزد علی رغم اثرات مخربی که می تواند داشته باشد، نشان دهنده ی ورود کاربران جدید به حوزه ی رمز ارز است که خود نشانه ی بسیار مثبتی است. در سال 2017، زمانی که بیت کوین به 20 هزار دلار رسیده بود، شاهد کارمزدهای 30 دلاری نیز بودیم. در همان برهه به علت افزایش شدید کارمزد، پروتکل سگویت (Segwit) معرفی و ارائه شد. بعد از به کارگیری این پروتکل، مقیاس پذیری شبکه به شدت افزایش یافته و بعد از آن شاهد افزایش نجومی کارمزد بیت کوین نبوده ایم.

بازار رمز ارز در انتظار هاوینگ

این روزها فعالیت های بازار رمز ارز به شدت افزایش یافته و فقط مختص تعداد تراکنش ها نیست. در حوزه استخراج نیز طبق آمار منتشر شده توسط Blockchain.com، هش ریت بیت کوین به بالاترین سطح خود رسیده و از این حیث در آستانه ی ثبت رکورد می باشد. همه ی این فعالیت ها نشان از جنب و جوش بازار پیش از رسیدن سومین هاوینگ بیت کوین می باشد. طبق نظر تحلیل گران، هاوینگ در بلند مدت به دلیل کاهش تورم و کم شدن عرضه، باعث جهش قیمتی بیت کوین شود. در حال حاضر بازار رمز ارز به آینده ی بیت کوین بسیار امیدوار بوده و همین شرایط روانی می تواند باعث رشد و سلامت بیت کوین شود.

منبع: btcmanager

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت