امیدواری جامعه‌ی بیت‌کوین به افزایش قیمت در آینده!

راهنمای مطالعه

پیتر شیف (Peter Schiff) طی نظر سنجی خود از هودلرهای (Hodler) بازار بیت کوین پرسید:

قیمت بیت کوین باید چه مدت زیر ده هزار دلار بماند تا فروش بیت کوین های خود را آغاز کنید؟”

پس از 7 ساعت از شروع نظرسنجی، 26 هزار نفر شرکت کردند. 5 درصد آنها بیان نمودند، تا زمانی که لازم باشد، حتی تا به هنگام مرگ، بیت کوین های خود را نمی فروشند. 15 درصد دیگر بیان کردند که یک سال برای فروش آن صبر می کنند. تقریبا 14 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که برای سه سال بیت کوین های خود را نمی فروشد و سرانجام 13 درصد نیز اعلام کردند که تا یک دهه صبر می کنند.

امید به آینده!

به نظر می رسد غیرقابل باور باشد که کسی بیت کوین های خود را در صورت باقی ماندن قیمت در سطوح زیر ده هزار دلار، به گور ببرد. در عوض، این موضوع قابل درک است که نظرسنجی پیتر شیف نشان می دهد، سرمایه گذاران نسبت به بیت کوین ایمان دارند و به آن وفادار می باشند. گاوهای بیت کوین امیدوار بودند پس از هاوینگ ماه می سال جاری، روند صعودی آغاز شود. حتی بسیاری از آنها این موضوع را به عنوان یک نقطه عطف بالقوه برای دستیابی به روند صعودی اشاره کردند. روند تاریخی نشان می دهد که در دو هاوینگ گذشته بیت کوین شاهد روند صعودی بوده است.

تحلیل گران براین باورند که عبور از سطح 10 هزار دلار می تواند بازار را برای روند صعودی آماده کند. در واقع اولین گام این است که سطوح ده هزار دلار شکسته شود و در آن محدوده باقی بماند. براساس داده های شبکه ی تحلیلی Chainlysis، بیشتر سرمایه گذاران بیت کوین قصد ندارند دارایی های خود را بفروشند، زیرا این رمز ارز را طلای دیجیتال می دانند. از 18.6 میلیون بیت کوین استخراج شده تا ژوئن 2020، تقریبا 60 درصد افراد، هرگز بیشتر از 25 درصد بیت کوین های خود را تاکنون نفروخته اند.  Chainlysisاعلام کرده است که تنها 19 درصد از کل بیت کوین های در گردش، مورد معامله قرار می گیرد.

منبع: News.bitcoin

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت