اوایل سال ۲۰۲۰، شاهد بیت کوین ۱۳ هزار دلاری خواهیم بود!

اوایل سال ۲۰۲۰، شاهد بیت کوین ۱۳ هزار دلاری خواهیم بود! - ارزجدید

اوایل سال ۲۰۲۰، شاهد بیت کوین ۱۳ هزار دلاری خواهیم بود!

راهنمای مطالعه

در حال حاضر، بیت کوین در بازه‌ی هفت هزار دلاری است و می‌توان گفت بیت کوین دوران آرامی را سپری می‌کند و شاهد نوسان قیمت زیادی نیستیم.

بعد از ریزش بیت کوین به زیر هشت هزار دلار در ۲۱ نوامبر، دیگر نتوانست از مرز هشت هزار دلار عبور کند و در تلاش برای عبور از این سطح است.

تحلیل‌گر معروف فیلیپ سوییفت (Philip Swift)، با بررسی و تحلیل‌هایی که انجام داده به این نتیجه رسیده است که می‌توان انتظار یک جهش قیمتی دیگر از بیت کوین داشت.

فیلیپ تحلیل‌های متفاوتی را مدنظر قرار داده، از تحلیل میانگین یک‌ساله تا فریم‌های چند ساعته، و همه‌ی این آنالیزها نوید از سیر صعودی بیت کوین در آینده‌ای نزدیک می‌دهد.

وی افزود که می‌توان انتظار داشت که در دو ماه ابتدایی سال آینده، بیت کوین به بالاترین قیمتی که در سال ۲۰۱۹ داشت برسد، همان‌طور که می‌دانید بالاترین سطحی که بیت کوین در سال ۲۰۱۹ تا به امروز لمس کرده است در بازه‌ی بین ۱۳ تا ۱۴ هزار دلار می‌باشد. این مواردی که اشاره شد همگی در دسته تحلیل‌های تکنیکال قرار می‌گیرند.

هاوینگ پیش رو بیت کوین

از جنبه تحلیل فاندمنتال نیز می‌توان به نتیجه مشابه ای رسید. در چند ماه آینده هاوینگ بیت کوین اتفاق می‌افتد و جایزه‌ای که ماینر ها برای استخراج بیت کوین می‌گیرند نصف می‌شود و از ۱۲.۵ واحد به ازای هر بلوک به ۶.۲۵ می‌رسد.

می‌توان گفت عرضه بیت کوین کاهش پیدا خواهد کرد درحالی‌که تقاضا برای این رمز ارز رو به افزایش است. رکوردهای موتور جستجوی گوگل نشان می‌دهد که جستجوی عبارت ” هاوینگ بیت کوین ” رو به افزایش است و نشان‌دهنده‌ی مهم بودن این اتفاق است.

در حال حاضر بیت کوین روند آرامی را در پیش‌گرفته و در سطح هفت هزار دلار متوقف شده است، اما سال ۲۰۲۰ با وجود هاوینگ می‌تواند سالی بسیار متفاوت برای بیت کوین باشد. با توجه به تحلیل‌ها می‌توان به این نتیجه رسید تا قبل از تعطیلات کریسمس قیمت بیت کوین تغییر بزرگی نخواهد کرد.
منبع Bitcoinist

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]