اولین هاوینگ بیت کوین کش در کمتر از ۶ ماه دیگر اتفاق می‌افتد!

اولین هاوینگ بیت کوین کش در کمتر از ۶ ماه دیگر اتفاق می‌افتد! - ارز جدید

اولین هاوینگ بیت کوین کش در کمتر از ۶ ماه دیگر اتفاق می‌افتد!

راهنمای مطالعه

کمتر از ۶ ماه دیگر (۱۶۰ روز) تا هاوینگ بیت کوین کش (BCH) باقی نمانده است و دان هلد (Dan Held) از صرافی کراکن (Kraken) در این رابطه اظهار داشت هاوینگ پیش‌رو می‌تواند به آخرین نفس‌های بیت کوین کش ختم شود.

هاوینگ بیت کوین نیز نزدیک است و پیش‌بینی‌های مختلفی در رابطه با تغییرات قیمت پس از پایان هاوینگ بیت کوین و بیت کوین کش به وجود آمده است. برخی از فعالان حوزه کریپتو معتقدند هاوینگ پیش‌رو برای بیت کوین کش می‌تواند فاجعه بار باشد. همچنین برای بیت کوین کش این اولین هاوینگ خواهد بود و نمی‌توان درباره تغییرات گذشته نظر داد.

هاوینگ برای بی کش (Bcash) فاجعه بار خواهد بود.

مدیر توسعه کسب و کار صرافی کراکن (دان هلد) اظهار داشت: هاوینگ برای بی کش (Bcash) فاجعه بار خواهد بود. (منظور از بی‌کش همان بیت کوین کش است)

بعد از هاوینگ بی کش، پاداش استخراج نصف خواهد شد و پس از آن ماینرها به سمت بیت‌ کوین خواهند رفت (بیت‌ کوین رمزارز دیگر الگوریتم SHA-256 می‌باشد). پس از این وقایع امنیت شبکه بیت کوین کش به شدت پایین می‌آید و به دنبال آن حملات ۵۱ درصد نیز آسان می‌شود.

در گذشته این امر برای بیت کوین اتفاق افتاده بود که ماینر‌ها به دلیل هاوینگ و کسب سود بیشتر از شبکه بیت کوین به سمت شبکه بیت کوین کش روی آورده‌اند که این امر می‌تواند در آینده نزدیک برعکس شود و بسیاری از ماینرهای این شبکه به سراغ بیت‌ کوین بروند. این دو رمز ارز از الگوریتم SHA-256 استفاده می‌کنند و هر کدام سودآوری بیشتری داشته باشند، ماینر های بیشتری را جذب خود میکنند.

درس هایی از هاوینگ لایت کوین (LTC)

هاوینگ لایت کوین (LTC) درس های زیادی را به ما می‌دهد. قبل از هاوینگ لایت‌ کوین اخبار خوب زیادی نقل محافل بود و این امر باعث شد قیمت لایت کوین از ۲۲ دلار به ۱۴۰ دلار نیز برسد اما در ماه منتهی به هاوینگ قیمت این رمز ارز تا ۸۰ دلار پایین آمد.

به دنبال این اتفاق ماینرها شبکه لایت کوین را ترک کردند و باعث شد هش ریت این رمزارز کاهش بیابد و از ۵۰۰ تراهش بر ثانیه به حدود ۲۰۰ تراهش بر ثانیه برسد. به دلیل کم شدن پاداش شبکه و به دنبال آن کم شدن درآمد دستگاه های ماینر، امنیت شبکه لایت‌ کوین به نسبت پیش از هاوینگ پایین تر آمد.

احتمال انجام یک حمله ۵۱ درصدی وجود دارد.

برای شبکه بیت کوین کش احتمال انجام یک حمله ۵۱ درصدی وجود دارد، بخشی از قدرت پردازشی شبکه بیت‌ کوین می‌تواند به شبکه بیت کوین کش وارد شود و این کار را انجام دهد. در حال حاضر نیز قیمت این ارز دیجیتال حدودا ۲۸۲ دلار می‌باشد و نسبت به یک ماه گذشته ۲۸ درصد افزایش یافته است.

منبع Bitcoinist

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت