اگر بیت‌کوین نگهداری می‌کنید؛ به 5 دلیل باید خوشحال باشید!

اگر بیت‌کوین نگهداری می‌کنید؛ به 5 دلیل باید خوشحال باشید!

راهنمای مطالعه

این روزها، شرایط اقتصادی و اجتماعی خوبی بر دنیا حاکم نیست و تمامی کشورها درگیر یک بحران جهانی می باشند. بازارهای مالی در وضعیت خوبی بسر نمی برند و بسیاری از کسب و کارها مختل شده است.

اما وضعیت هودلرهای بیت کوین (BTC) متفاوت است و این دست افراد به آینده امیدوار هستند. در ادامه به پنج دلیلی که هودلرهای بیت کوین می توانند به آن امیدوار باشند اشاره خواهیم کرد.

بیت کوین از کاهش شدید ارزش در امان خواهد ماند!

برای مبارزه با بحران کرونا، دولت مردان منابع مالی بسیاری را به ارگان های مختلف اختصاص دادند. اما سوالی که کمتر کسی آن را مطرح می کند این است که این حجم پول از کجا آمده و چگونه تامین خواهد شد. پول های بی پشتوانه که در آینده منجر به کاهش ارزش پول خواهد شد.

آندره بیلی (Andrew Bailey) یکی از سهام داران بانک England در مصاحبه ای بیان کرد که بانک مرکزی انگلیس برای مبارزه با ویروس کرونا قصد دارد نقدینگی زیادی را وارد جریان مالی کشور کند و اگر نیاز باشد در آینده نیز این کار را دوباره انجام خواهد داد.

همواره چاپ بی پشتوانه پول یکی از دلایل اصلی کاهش پول ملی رایج کشورها است، نکته ای که بیت کوین با داشتن منابع ثابت از گزند آن در امان خواهد بود.

هاوینگ

شاید قبل از ریزش اخیر بیت کوین، هاوینگ موضوع داغ تری به حساب می آمد. اما نباید فراموش کرد که این فرآیند چهار ساله، همواره باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود. در دو دوره ی گذشته، بعد از یک بازه ی چند ماهه بیت کوین جهش قیمت بسیار چشمگیری را تجربه کرده بود.

این بار نیز بسیاری از تحلیل گران به رشد این رمز ارز بعد از هاوینگ امیدوار می باشند و پیش بینی های متعددی از 40 هزار دلار تا 400 هزار دلار را برای بیت کوین انجام داده اند. بنابراین می تواند امیدوار بود که هاوینگ تاثیر مثبتی روی روند رشد بیت کوین خواهد گذاشت.

هیچ شخصی و یا ارگانی نمی تواند بیت کوین های شما را از چنگ شما خارج کند!

قطعا مشکلات بانکی که پیش می آید را دیدید یا شنیده اید. از بسته شدن بی دلیل حساب ها و یا دخل تصرف ارگان های دولتی بر روی سرمایه افراد. این مشکلاتی است که نظام بانکداری جهانی با آن روبرو است. در واقع فرد کنترل کامل روی دارایی خود ندارد و همواره وابسته به تصمیمات و قانون گذاری های دولتی ها است.

به طور مثال آخرین تصمیمی که بانک مرکزی آمریکا گرفت، کاهش سقف برداشت پول نقد به سه هزار دلار بود. اما موضوع رمز ارز و بیت کوین کاملا متفاوت است. دارایی رمز ارز خود را در یک کیف پول مطمئن بریزید و تمام، هیچ شخص و هیچ ارگانی نمی تواند کنترل و دخل و تصرفی بر دارایی شما داشته باشد.

اگر مالک 0.28 بیت کوین یا بیشتر هستید، در بین 1 درصد افراد تاپ هستید!

بیت کوین دیگر یک بازی یا شوخی نیست. موضوعی است که اقتصاد دنیا را متحول و شگفت زده کرد. این روزها با شرایط بد حاکم بر اقتصاد دنیا، بیت کوین می تواند برای بار دیگر عرض اندام کند و خود را به دنیای اقتصاد ثابت کند. منبع بیت کوین ثابت است و در آینده نیز افزایش نخواهد یافت. بنابراین سهم هر شخصی بسیار محدود است. اگر بیشتر از 0.28 بیت کوین دارید، شما در دسته ی 1 درصد افراد سرمایه دار آینده از حیث بازار رمز ارز قرار خواهید گرفت.

روند بیت کوین از بازارهای سنتی متفاوت است!

هیچ بازاری، حتی طلا نتوانست از ریزش اخیر در امان باشد و بیت کوین نیز از این حیث مستثنی نبود. اما نقطه قوت بیت کوین و بازار رمز ارز، جبران بخشی از ارزش از دست رفته بود. بیت کوین توانست در یک بازه ی 24 ساعته تا 20 درصد رشد مجدد داشته باشد، نکته ای که بازارهای سنتی توانایی آن را نداشتند.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت