بیتمکس: بیت کوین در سال 2020 بیشتر از ۱۵ هزار دلار نخواهد شد!

بیتمکس بیت کوین در سال 2020 بیشتر از ۱۵ هزار دلار نخواهد شد - ارز جدید
بیتمکس: بیت کوین در سال 2020 بیشتر از ۱۵ هزار دلار نخواهد شد!

راهنمای مطالعه

بیتمکس (BitMex) در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها و پلتفرم مبادلاتی رمز ارز در بازار است. این صرافی تا به حال پیش بینی‌های متفاوتی در رابطه با صنعت کریپتوکارنسی به‌خصوص بیت کوین انجام داده که اکثر آن‌ها درست از آب درآمد.

همین پیش بینی‌های درست گذشته باعث شده که کاربران اعتماد بالایی به آن‌ها دارند و اکثر مواقع به‌پیش بینی‌های ارائه شده عمل می‌کنند.

این صرافی در گزارشی که به‌تازگی منتشر کرد بیان کرده که بیت کوین در سال 2020 به بالاترین سطح خود یعنی کانال 20 هزار دلار نخواهد رسید. آن‌ها معتقدند که بیت کوین در سال آینده در بازه 2 هزار دلار تا 15 هزار دلار خواهد بود و این بازه نه کمتر می‌شود نه بیشتر.

تنها چند روز تا سال جدید باقی مانده و همیشه در این برهه زمانی پیش بینی‌های متعددی انجام می‌شود. در گذشته Arthur Hayes مدیر عامل صرافی BitMex و تیمش پیش بینی‌های دقیقی در رابطه با قیمت کف بیت کوین انجام داده بودند.

بیت کوین به زیر 2 هزار دلار ریزش نخواهد کرد!

در آخرین توییتی که تیم تحقیق BitMex منتشر کرد آن‌ها پیش بینی‌هایی برای بیت کوین بیان ارائه کردند. طبق این پیش بینی قیمت بیت کوین به زیر 2 هزار دلار ریزش نخواهد کرد. قیمتی که هزار دلار بیشتر از آن را بیت کوین در سال گذشته به‌راحتی دیده بود.

همه چی بستگی به خرس‌های بازار دارد. خرس‌ها به کسانی گفته می‌شود که منتظر هستند تا در حداقل قیمت خریداری کنند. اگر سطح 3,100 دلار آخرین نقطه مد نظر خرس‌ها نباشد احتمال ریزش تا 2 هزار دلار هرچند کم ولی امکان پذیر است.

در مقابل برای بالاترین سطح قیمتی، کانال 15 هزار دلار پیش بینی شده و بیان شد که بیشتر از 15 هزار دلار نمی‌رود. این قیمت هزار دلار بالاتر از بالاترین قیمتی است که بیت کوین در سال 2019 تجربه کرده است.

تیم تحقیق BitMex در رابطه با سهم بازار بیت کوین نیز اظهار نظر کرده و بیان کرد که سهم بازار بیت کوین نسبت به آلت کوین‌ها بین 30 تا 75 درصد است. درواقع بعید است که بیت کوین به کمتر از 30 درصد سهم بازار و بیشتر از 75 درصد سهم بازار برسد.

صرافی BitMex همچنین بیان کرد که آلت کوین ماتیک که در برهه‌ای از سال 2019 عملکرد فوق العاده ای داشت در سال آینده تا 80 درصد ریزش قیمت را تجربه خواهد کرد.

این پیش بینی‌ها دقیقا در مقابل پیش بینی‌های اکثر تحلیل‌گران است که معتقدند هاوینگ پیش رو در ماه می 2020 می‌تواند به دلیل بحث عرضه و تقاضا باعث شود بیت کوین حتی از بالاترین سطح قیمتی که تجربه کرده بالاتر برود و تا 55 هزار دلار نیز برسد. فقط صبر و گذر زمان می‌تواند نتیجه این پیش بینی‌ها را مشخص  کند.
منبع newsbtc

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت